Balys Buračaspedagogas, fotografas, etnografas, kraštotyrininkasPalikimą sudaro apie 4200 dainų, 7600 papročių. Fotodokumentų kolekciją sudarė 18 200 negatyvų ir apie 36 000 pozityvų, bet po II pasaulinio karo išliko tik apie 11 000.

Kviečiame atlikti į aiškius ir konkrečius rezultatus orientuotą praktiką Lietuvos kultūros taryboje (LKT). Visus metus laukiame praktikantų (tiek studijuojančių, tiek jau baigusių studijas) šiose srityse:

- Teisė
- Komunikacija ir viešieji ryšiai
- Politikos mokslai ir viešasis administravimas
- Kultūros politika ir kultūros vadyba
- Procesų valdymas
- Duomenų analizė
- Kūrybinės industrijos
- kitos su LKT veikla tiesiogiai susijusios sritys

Praktikos tikslų ir užduočių planą sudarysime individualiai pagal kandidatės ar kandidato turimas kompetencijas ir pagrįstus lūkesčius.

Susidomėjusieji: savo gyvenimo aprašymą ir trumpą (kelių pastraipų) motyvaciją siųskite karjera@ltkt.lt.

Neapmokomos praktikos trukmė sutartinė.

Lietuvos kultūros taryba buvo įsteigta 2013 m. tęsiant Lietuvos kultūros politikos kaitos gairėse numatytą kultūros finansavimo demokratėjimo procesą, perleidžiant Kultūros rėmimo fondo administravimą pačiai kultūros lauko savivaldai. Šiek tiek skaičių:

- LKT sudaro 11 narių, iš kurių: 3 Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai, 1 Lietuvos mokslo premijos laureatė;
- LKT disponuoja maždaug 15 mln. eurų metiniu biudžetu, skirtu kultūros projektams finansuoti;
- Per metus LKT sulaukia daugiau nei 5,5 tūkst. paraiškų (2014 m. – 5753, 2015 m. 6428);
- Pateiktas paraiškas gali vertinti apie 200 kultūros ir meno ekspertų;
- LKT administracijoje vienu metu dirba apie 20 žmonių, o vienas sričių ar programų kuratorius administruoja projektus už daugiau nei 1 mln. eurų.

PaslaugosStruktūraVeiklaTeisinė informacijaStatistikaNuorodos