PagrindinisNaujienos

Naujienos

Formuojamas Stebėsenos ir analizės skyrius

2017 m. balandžio 10 d.

Tęsdama Stebėsenos ir analizės skyriaus formavimą, Lietuvos kultūros taryba (LKT) skelbia konkursą šio skyriaus vedėjo(-s) pareigoms užimti. Naujai steigiamas Stebėsenos ir analizės skyrius, bus atsakingas už kultūros sektoriaus ir LKT taikomo finansavimo modelio aktualumo analizę, išvadų dėl kultūros politikos modelio tobulinimo rengimą, kultūros srities statistinių duomenų rinkimą, apdorojimą ir pristatymą visuomenei. Stebėsenos ir analizės skyriaus vedėjas – karjeros valstybės tarnautojas, kurio pareigybės lygis – A, o pareigybės kategorija – 15. Skyriaus vedėjo bendroji veiklos sritis – skyriaus vidaus administravimas, specialiosios veiklos sritys – stebėsena ir analizė. Pretendentų į šias pareigas dokumentų laukiama iki š. m. balandžio 27 d., o juos pateikti reikia el. būdu (per VATIS Atrankos modulį).

Taip pat vis dar laukiama pretendentų į stebėsenos ir analizės koordinatorių pareigas. Daugiau informacijos apie paskelbtus konkursus rasite skiltyje „Karjera“. Kandidatų gyvenimo aprašymų dar laukiama š. m. iki balandžio 14 d. el. paštu karjera@ltkt.lt.

Pagrindinis įgyvendinant XVII Vyriausybės programą steigiamo Stebėsenos ir analizės skyriaus tikslas – vykdyti kultūros ir meno finansavimo sistemos stebėseną, analizuoti kultūros ir meno procesų raidą bei organizuoti ir įgyvendinti kultūros srities tyrimus, prisidėsiančius prie įrodymais grįsto kultūros politikos formavimo ir įgyvendinimo.

Planuojama, kad Stebėsenos ir analizės skyriuje dirbsiantys analitikai įgyvendins LKT finansuojamų kultūros ir meno projektų įgyvendinimo rezultatų analizę, suformuos kultūros statistikos duomenų masyvo principus, taip pat padės jau šią vasarą naują ketverių metų kadenciją pradėsiančiai Tarybai parengti strateginių kultūros ir meno plėtros ir sklaidos užtikrinimo kultūros politikos įgyvendinimo srityje dokumentų rinkinį.

Lietuvos kultūros tarybą sudaro: pirmininkė, kultūros vadybininkė Daina Urbanavičienė, menotyrininkė, Lietuvos mokslo premijos laureatė Rūta Janonienė, teatro kritikas Vaidas Jauniškis, muzikologė Jūratė Katinaitė, bibliotekininkė Rima Maselytė, architektas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Kęstutis Pempė, dailininkas Saulius Valius, tautinių mažumų atstovė, filosofė, dailės kritikė Pillė Veljataga, kultūros vadybininkas, muzikos edukologas Remigijus Vilys ir fotomenininkas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Stanislovas Žvirgždas.



« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos