PagrindinisProjektų finansavimasKonkursai

Konkursai

Sklaida užsienyje

Paraiškos priimamos nuo
Paraiškos priimamos iki
Kontaktinė informacija
2019 m. vasario 1 d.
2019 m. kovo 1 d.
Rūta Kriaučiūnaitė-Mincė
Tel. (8 5) 255 9376
El. paštas: ruta.kriauciunaite@ltkt.lt

Programos tikslas

Profesionalaus Lietuvos kultūros ir meno pristatymas užsienio šalyse, esant užsienio šalių kultūros ir meno organizacijų ar jų atstovų kvietimui ar tarptautinių veiklos galimybių didinimas užsienio šalyse, kviečiant į Lietuvą atvykti užsienio kultūros ir meno organizacijų atstovus.

Finansuojama veikla

Sklaida užsienyje.
1. Lietuvos kultūros ir meno pristatymai, renginiai ir renginių ciklai  užsienio valstybėse, bendradarbiaujant su užsienio kultūros ir meno organizacijomis (festivaliais, scenos menų organizacijomis, profesionaliomis agentūromis, muziejais, galerijomis, ir kt.).
2. Užsienio šalių kultūros profesionalų vizitai į Lietuvą, susitikimai su kultūros ir meno įstaigų atstovais ir kūrėjais, kūrinių peržiūros, siekiant juos pristatyti užsienio šalyse.

Veiklos vertinimo kriterijai ir jų balai

1. Projekto meninės, kultūrinės veiklos kokybė (0–50).
2. Projekto sąmatos tikslingumas ir pagrįstumas (0–30).
3. Projekto vadyba (komanda, jos kompetencija, lėšų pritraukimas, veiklų kalendorius) (0–20).

Kitos sąlygos

1. Paraiška gali apimti vieną projektą (renginį arba renginių ciklą vienoje užsienio valstybėje arba renginių ciklą keliose užsienio valstybėse).
2. Teikiant paraišką dėl finansuojamos veiklos Nr. 1 būtina pateikti užsienio šalies kultūros ir meno organizacijos (-ų) kvietimo (-ų) raštą (-us), kuriame (-iuose) turi būti detalizuotas kviečiančios įstaigos finansinis prisidėjimas (jei toks suteikiamas).
3. Teikiant paraišką dėl finansuojamos veiklos Nr. 2 būtina pateikti užsienio partnerio (-ių) raštą dėl vizito į Lietuvą, susitinkant su Lietuvos kultūros ir meno įstaigų atstovais ir kūrėjais.
4. Šios programos lėšomis finansuojamos kelionės, apgyvendinimo, dienpinigių, draudimo, vizų išlaidos. Taip pat pristatomo produkto transportavimo, viešinimo, įrangos nuomos, išlaidos. 
5. Šios programos lėšomis nefinansuojamas meno produktų sukūrimas, kultūros ir kūrybinių industrijų projektai, mėgėjų meno veikla, kūrybinių rezidencijų projektai. 

Veiklai įgyvendinti numatoma suma 2019 m. II kvietime

180 000 Eur.

Svarbiausi dokumentai parsisiuntimui

Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairės

Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų programų projektų vertinimo prioritetų ir kriterijų balų aprašas

Ekspertų darbo reglamentas

 


​(norėdami užpildyti ir pateikti paraišką spauskite „Pateikti parašką“)

Kaip pateikti paraišką?

1. Atidžiai perskaitykite viršuje nurodytas šios kultūros programos finansavimo sąlygas.
2. Parsisiųskite ir perskaitykite Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gaires.
3. Perskaitę nurodytus dokumentus, įvertinkite, ar Jūs ir Jūsų projektas atitinkate pareiškėjui ir šiai programai keliamus reikalavimus.
4. Jeigu atitinkate visus reikalavimus, prisijunkite prie Lietuvos kultūros tarybos elektroninės kultūros ir meno projektų valdymo sistemos (toliau – LKTIS) adresu www.paraiskos.ltkt.lt (išskyrus Tolygios kultūrinės raidos programą, kurios teikiamos paštu (Lietuvos kultūros tarybai, Naugarduko g. 10, Vilnius).
5. Visų pirma turėsite atlikti registraciją, o registracijos metu nurodytu el. pašto adresu gavę sėkmingo prisijungimo laišką prie LKTIS junkitės naudodamiesi Administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų portalu (Elektroniniai valdžios vartai). 
6. Daugiau informacijos, kaip pateikti paraišką ir naudotis LKTIS, rasite LKTIS paspaudę Pagalba . 

Reikia pagalbos?

D.U.K.Dažniausiai lankytojų užduodami klausimaiKontaktaiTrūksta informacijos? Susisiekite su mumis
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos