PagrindinisApie musTarybos nariaiAsta Pakarklytė

Tarybos nariai

Asta Pakarklytė

Lietuvos kultūros tarybos pirmininkė

Muzikologė, kultūros vadybininkė Asta Pakarklytė 2003 m. baigė Vilniaus konservatorijos Fortepijono skyrių, 2007 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijo bakalauro, o 2009 m. – magistro laipsnį. 2009–2014 m. su pertraukomis studijavo Lietuvos kultūros tyrimų instituto filosofijos doktorantūroje (nebaigta). 

2014–2021 m. A. Pakarklytė vadovavo Lietuvos muzikos informacijos centrui. Yra dirbusi radijo programos „LRT Klasika“ muzikos redaktore, parengė apie 30 laidų „Muzikinis pastišas“. Dirbo kultūros ir meno mėnesinio žurnalo „Kultūros barai“ ir Lietuvos nacionalinės filharmonijos Visuomenės informavimo skyriaus muzikos redaktore. 

Muzikologė kultūriniuose ir masiniuose spaudos leidiniuose bei interneto portaluose publikavo daugiau kaip 300 skirtingų žanrų autorinių tekstų muzikos temomis (mokslinių straipsnių, kritikos, publicistikos, pokalbių ir kt.). 

Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos