PagrindinisApie musTarybos nariaiElzė Gudavičiūtė-Puskunigė

Tarybos nariai

Elzė Gudavičiūtė-Puskunigė

aktorė, pedagogė, menų krypties daktarė

Teatro, kino ir televizijos aktorė, pedagogė Elzė Gudavičiūtė-Puskunigė 2009 m. baigė bakalauro, 2011 m. – magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. 2017 m. taip pat Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje jai suteiktas meno daktarės laipsnis. 

Nuo 2007 m. E. Gudavičiūtė-Puskunigė įvairiuose Lietuvos ir užsienio teatruose yra sukūrusi daugiau nei tris dešimtis vaidmenų. Ji vaidino Nacionaliniame Kauno dramos teatre, Vilniaus teatre „Lėlė“, „Menų spaustuvėje“, Valstybiniame jaunimo teatre, teatre „Utopia“, dalyvavo teatro judėjime „No Theatre“. Nuo 2013 m. yra Lietuvos nacionalinio dramos teatro trupės aktorė. Taip pat kuria vaidmenis kine, televizijoje, čia yra sukūrusi beveik tris dešimtis įvairių vaidmenų. 

2012 m. aktorė buvo apdovanota „Sidabrine gerve“ už Eglės vaidmenį Algimanto Puipos filme „Miegančių drugelių tvirtovė“ („Studio Uljana Kim“) ir „Auksiniu scenos kryžiumi“ už Zaros vaidmenį Jono Jurašo spektaklyje „Apsivalymas“ (Nacionalinis Kauno dramos teatras) ir Olgos vaidmenį Oskaro  Koršunovo spektaklyje „Išvarymas“ (Lietuvos nacionalinis dramos teatras). 

E. Gudavičiūtė-Puskunigė yra docentė, nuo 2015 m. dėsto Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. 

Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos