AAA
PagrindinisNaujienos

Naujienos

Lietuvos kultūros taryboje lankėsi kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson

2017 m. balandžio 13 d.

Balandžio 12 d. kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson lankėsi Lietuvos kultūros taryboje, kur susitiko su Tarybos nariais ir administracijos darbuotojais.

L. Ruokytė-Jonsson išreiškė pasitikėjimą Lietuvos kultūros tarybos pirmininke Daina Urbanavičiene ir dėkingumą pirmąją kadenciją baigiantiems Lietuvos kultūros tarybos nariams: „Norėjau susitikti ir asmeniškai padėkoti, kad atlaikėte pačią sunkiausią – pirmąją – kadenciją. Galima sakyti, kad dirbote karo sąlygomis, ypač paskutiniuosius metus, kai įtampa, tenka pripažinti, neretai buvo kuriama dirbtinai. Suprantu, kad kiekvienam iš jūsų buvo didelis iššūkis tai atlaikyti. Todėl dėkoju jums ir reiškiu pagarbą už profesionalumą bei vienybę kultūros vardan. Džiaugiuosi, kad tokie žmonės kaip jūs dirba kultūros politikos įgyvendinimo srityje“, – teigė kultūros ministrė.

Susitikimo metu buvo aptarta besibaigianti pirmoji Tarybos kadencija, naujos sudėties Tarybos rinkimų eiga, aktualios kultūros politikos įgyvendinimo ir finansavimo problemos. Buvo pasidalinta siūlymais kultūros prieinamumo regionuose skatinimui, sutarta ieškoti galimybių rengti bendras Kultūros ministerijos ir Lietuvos kultūros tarybos atstovų išvykas į regionus.

Tarybos vardu kalbėjusi pirmininkė D. Urbanavičienė džiaugėsi užsimezgusiu sklandžiu dialogu su Kultūros ministerija ir iki šiol gana sudėtingus tarpinstitucinius santykius pakeitusia bendradarbiavimo atmosfera.

Kultūros ministrė L. Ruokytė-Jonsson Tarybos narius ir administracijos darbuotojus patikino, kad sieks užtikrinti kiek įmanoma geresnes sąlygas kokybiškam, kryptingam ir efektyviam Lietuvos kultūros tarybos darbui. „Norėčiau dar kartą priminti, kad pagarbaus atstumo principas tarp kultūros politikos formavimo ir įgyvendinimo mums yra ypatingai svarbus ir tai žino kiekvienas Kultūros ministerijos darbuotojas. Taryba turi stiprėti, o vienas iš pagrindinių darbų, kurį jau inicijavome – steigiamas Stebėsenos ir analizės skyrius.“, – įsitikinusi L. Ruokytė-Jonsson.< Atgal
Struktūra ir kontaktaiTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos