AAA
PagrindinisNaujienos

Naujienos

Kviečiame teikti paraiškas atstovauti Lietuvai Venecijos architektūros bienalėje

2017 m. gegužės 5 d.

Iki gegužės 16 d. tęsiasi Lietuvos kultūros tarybos paskelbtas konkursas atstovauti Lietuvai 16-oje Venecijos architektūros bienalėje. Teikti paraiškas pasirengimui įgyvendinti Lietuvos nacionalinį paviljoną 2017 m. ir įgyvendinti projektą 2018 m. gali ne mažesnę nei penkerių metų architektūros ar šiuolaikinio meno projektų įgyvendinimo ir ekspozicijų rengimo patirtį Lietuvoje ir užsienio valstybėse turinčios organizacijos.

Finansavimo konkursui teikiamą projektą turėtų sudaryti trys dalys: projekto idėjos aprašymas, ekspozicijos brėžinys (eskizas) ir projekto įgyvendinimo sąmata. Projektų konkursui teikiami projektai neribojami temos ar išraiškos priemonių atžvilgiu, tačiau šiam konkursui viena organizacija gali pateikti tik vieną paraišką. Lietuvos paviljono įgyvendinimui Venecijos architektūros bienalėje iš viso skirta 174 tūkst. eurų (daugiau informacijos – programos aprašyme).

Teikiantiems paraiškas Lietuvos atstovavimui Venecijos architektūros bienalėje 2018 metais rekomenduojama, kad planuojamos ekspozicijos plotas neviršytų 200 m². Paraiškoje turėtų būti konkrečiai ir aiškiai įvardinta, kokiems tikslams prašoma lėšų, kaip jie bus įgyvendinti, atskleidžiamos planuojamos veiklos, jų etapai. Projekto įgyvendinimo terminą rekomenduojama tiesiogiai sieti su planuojamomis veiklomis, jų chronologinėmis ribomis ir etapais, o pastaruosius planuoti pagal projekto tikslus ir uždavinius, jų įgyvendinimui būtiną laiką bei resursus. Projekto tikslų ir uždavinių siekimas turėtų atsispindėti ir projekto sąmatoje, jos punktuose.

Kompiuteriu užpildytas paraišką, sąmatą ir būtinus jų priedus sunumeruokite ir sudėkite eilės tvarka. Primygtinai prašome paraiškos lapų nesegti, nedėti į įmautes ar kitas papildomas priemones. Kartu su pasirašytomis paraiška ir sąmata būtina pateikti ir elektroninę paraiškos kopiją, kurią būtina išsaugoti PDF formatu kaip 1 dokumentą ir pateikti skaitmeninėje laikmenoje (CD, DVD, atmintuke). Ant voko nurodykite: „PARAIŠKA“, programos, pagal kurią teikiate projektą, pavadinimą, pareiškėjo pavadinimą ir adresą. Paraiškos siuntimui rekomenduojama rinktis paprastą, popierinį voką. Paštu išsiųstų paraiškų laukiame adresu: Naugarduko g. 10, Vilnius, iki gegužės 16 dienos (galioja pašto spaude nurodyta data).

Naudingos nuorodos:
Konkurso sąlygos
2017 m. Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairės
2017 m. dokumentų formos
2017 m. Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairių pristatymo vaizdo medžiaga.

Kilus klausimams, prašome kreiptis į programos kuratorę:
Agnė Silickaitė
Tel. (8 5) 255 9365
El. paštas: agne.silickaite@ltkt.lt

 < Atgal
Struktūra ir kontaktaiTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos