AAA
PagrindinisNaujienos

Naujienos

Projekto sąmatos formos pildymas

2017 m. rugsėjo 26 d.

Kartu su 2018 m. Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairėmis buvo patvirtintos naujos projektų paraiškų ir sąmatų formos. Sulaukiame nemažai klausimų dėl naujosios sąmatos formos pildymo, todėl norėtume atkreipti dėmesį į keletą aspektų.

Pagrindinė sąmatos formos naujovė yra susijusi su sąmatos susiejimu su projekto įgyvendinimo formomis. Kitaip tariant, jei srities ar programos paraiškos formoje įrašote vieną projekto įgyvendinimo formą (pvz., koncertas ar festivalis), tuomet sąmatos formos pirmajame straipsnyje visas tiesiogines projekto vykdymo išlaidas surašykite 1.1 papunktyje, kaip pavaizduota pavyzdyje žemiau.

 

Jei srities ar programos paraiškos formoje įrašote daugiau nei vieną projekto įgyvendinimo formą, (pvz., festivalis, mugė, dirbtuvės, leidinys), tuomet kiekvienai formai reiktų skirti atskirą sąmatos papunktį (1.1., 1.2., 1.3., ir .t.t) ir išvardyti kiekvienai pasirinktai projekto įgyvendinimo formai tenkančias išlaidas, kaip pavaizduota pavyzdyje žemiau.

Atidžiai užpildytas kultūros ir meno sritims ir programoms teikiamas paraiškas siųskite paštu iki spalio 2 d. (galioja pašto spaude nurodyta data) adresu Naugarduko g. 10, 01309 Vilnius. Paraiškų programai „Valstybinės reikšmės renginiai“ teikiamų paraiškų laukiame iki spalio 16 d., o programai „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis“ iki spalio 20 d. (imtinai). Ant voko būtina nurodyti: „PARAIŠKA“, kultūros ir meno srities, pagal kurią teikiate projektą, pavadinimą, taip pat pareiškėjo pavadinimą ir adresą.

Jei kyla klausimų, maloniai prašome kreiptis į Lietuvos kultūros tarybos sričių ir programų kuratorius.< Atgal
Struktūra ir kontaktaiTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos