AAA
PagrindinisNaujienos

Naujienos

2016 m. ataskaita visuomenei

2017 m. gruodžio 21 d.

Lietuvos kultūros taryba šiuo metu laukia ir registruoja ataskaitas už 2017 m. įvykdytus projektus. Kol sumuojami 2017 m. veiklos rezultatai, siūlome susipažinti su 2016 m. įgyvendintų projektų statistika ir pasiekimais.

2016 m. Lietuvos kultūros tarybos ataskaitoje visuomenei konceptualiai pristatomos kultūros ir meno finansavimo programų kryptys ir pagrindinės finansavimo sričių (vizualieji ir scenos menai, etninė kultūra ir tautodailė, literatūra ir tarpsritiniai projektai) tendencijos. Ataskaitoje pateikiami kultūros finansavimo Bendrieji duomenys, kur nurodomas Kultūros rėmimo fondo lėšų paskirstymas kultūros ir meno sritims, bendrieji projektų sklaidos duomenys, atskirties mažinimo statistika, finansavimo paskirstymas regionais.

Siekdama sudaryti palankias sąlygas bendruomenių meninei saviraiškai, skatinti šalies kultūrinį gyvenimą, naujas žmonių bendravimo formas bei ugdyti gyventojų kultūrinę savimonę Lietuvos kultūros taryba finansuoja sritis ir programas, skirtas bendruomenėms telkti ir dalyvauti kultūrinėje veikloje bei gerinti sociokultūrinę aplinką Lietuvos regionuose. Su šių finansavimo programų pasiektais rezultatai galite susipažinti skiltyje „Kultūra ir bendruomenės“. 

Lietuvos kultūros paveldo išsaugojimas – valstybės atsakomybė savo piliečiams ir pasaulio bendruomenei. Todėl skatinant istorinę ir kultūrinę atmintį Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamos programos, skirtos kultūros paveldui, atminties institucijoms (bibliotekoms, muziejams, archyvams), tremties vietų lankymui ir inventorizavimui bei Lietuvos tremtinių ir politinių kalinių kapų ir palaidojimo vietas žyminčių paminklų sutvarkymui. Apie tam skirtus projektus, renginius ir ekspedicijas bei jų rezultatus plačiau sužinosite skiltyje Istorinė ir kultūrinė atmintis“.

Kokiuose Lietuvos regionuose ir kokiose užsienio šalyse lankėsi lietuvių kultūros ir meno kūrėjai ir kiek jų renginiuose apsilankė žmonių sužinosite skiltyje  „Kultūros ir meno sklaida“.

Parsisiųskite 2016 m. LKT ataskaitą PDF formatu.

Siūlome susipažinti ir su ankstesnių metų Lietuvos kultūros tarybos ataskaitomis visuomenei bei naujausia kultūros finansavimo statistika:

2015 m. veiklos ataskaita

2014 m. veiklos ataskaita

Projektų finansavimo statistika

Stipendijų statistika

 

 < Atgal
Struktūra ir kontaktaiTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos