AAA
PagrindinisNaujienos

Naujienos

Skelbiamas antrasis edukacinių stipendijų konkursas

2018 m. sausio 1 d.

Lietuvos kultūros taryba skelbia edukacinių valstybės stipendijų konkursą ir iki sausio 31 d. (imtinai) laukia kultūros ir meno kūrėjų paraiškų.

Edukacinių stipendijų konkursai skelbiami tris kartus per metus, todėl šiuo metu teikti paraiškas šiuo metu skelbiamam konkursui skatinami kultūros ir meno kūrėjai, kurie yra numatę dalyvauti edukaciniuose seminaruose, konferencijose ar kituose profesiniam meistriškumui tobulinti skirtuose renginiuose 2018 m. vėlyvą pavasarį ir vasarą. O edukacines veiklas kitą rudenį planuojantys kūrėjai paraiškas galės pateikti gegužės mėnesio konkursui.

---

KAIP PATEIKTI PARAIŠKĄ


Prieš pateikiant paraišką

Atidžiai perskaitykite Stipendijų kultūros ar meno kūrėjams tvarkos aprašą. 

Kas gali teikti paraiškas?

Teikti paraiškas gauti edukacines stipendijas gali pilnamečiai meno ar kultūros kūrėjai – Lietuvos Respublikos, kitų Europos Sąjungos valstybių ar trečiųjų šalių piliečiai, kurių veiklos objektas yra Lietuvos menas ir kultūra bei jų sklaida.

Kam skiriamos edukacinės stipendijos?

Edukacinė stipendija skiriama kultūros ar meno kūrėjų profesiniam meistriškumui tobulinti (dalyvauti stažuotėse, kursuose, konferencijose, simpoziumuose, rezidencijose ir kitoje veikloje, kuri skirta profesiniam meistriškumui tobulinti).

Verta atkreipti dėmesį, kad edukacinės stipendijos neskiriamos studijų aukštosiose mokyklose išlaidoms padengti.

Kokio dydžio yra edukacinės stipendijos?

Edukacinės stipendijos skiriamos ne ilgesniam nei šešių mėnesių laikotarpiui, o prašoma suma negali viršyti 3600 eurų.

Kaip pateikti paraišką?

Užpildykite pasirinktos rūšies stipendijos formą

Kartu su paraiška privaloma pateikti pretendento gauti stipendiją gyvenimo ir kūrybinės veiklos aprašymą. 

Teikiant paraišką edukacinei stipendijai gauti, papildomai privaloma pateikti dokumentus, kurie patvirtina kvietimą į stažuotę, konkursą, simpoziumą, kūrybinę stovyklą, konferenciją ir kitus panašaus pobūdžio renginius.

Kartu su paraiška galima pateikti ir kitus dokumentus (jų kopijas), kurie pagrindžia paraiškoje nurodytą informaciją.

Kartu su popierine paraiškos versija yra privaloma pateikti pasirašytos paraiškos ir visų su ja pateikiamų dokumentų kopijas elektroninėje laikmenoje (1 PDF failas).

Paraiškos gauti valstybės individualią ar edukacinę stipendiją Lietuvos kultūros tarybai gali būti pateikiamos: 

 – siunčiant paštu, Lietuvos kultūros tarybos adresu Naugarduko g. 10, 01309 Vilnius iki 2018 m. sausio 31 d. (imtinai). Siunčiant paštu galioja pašto spaude nurodyta data. Jei naudositės „LP Express“ ar „Omniva“ savitarnos terminalais (paštomatais), atkreipkite dėmesį, kad faktiniu siuntos išsiuntimu laikomas siuntos pristatymas į savitarnos terminalą (paštomatą), o ne žymos (lipduko) atspausdinimo data ir laikas. Todėl siuntos, kurios bus pristatytos į savitarnos terminalą (paštomatą) po galutinio konkurso termino (2018 m. sausio 31 d.), nepaisant siuntos lipduko įsigijimo datos, bus laikomos išsiųstomis po nustatyto termino ir nebus vertinamos.

– pristatomos asmeniškai Lietuvos kultūros tarybos darbo laiku iki 2018 m. sausio 31 d. 17.30, po LKT darbo laiko asmeniškai pristatytos paraiškos nepriimamos

– patvirtintos saugiu elektroniniu parašu siunčiamos elektroniniu paštu info@ltkt.lt ir gintauta.zemaitiene@ltkt.lt iki 2018 m. sausio 31 d. 23.59.

Po kvietime nustatyto termino pabaigos pateiktos paraiškos nepriimamos ir nevertinamos. 

Kaip atsiskaitoma už suteiktą stipendiją?

Pasibaigus veiklai, kuriai skirta stipendija, ne vėliau kaip per vieną mėnesį privaloma Lietuvos kultūros tarybai pateikti nustatytos formos veiklos ataskaitą, kurią kaip ir kitus dokumentus galima rasti LKT interneto svetainės www.ltkt.lt skirtyje Dokumentų formos.

Ataskaita siunčiama paštu, pristatoma Lietuvos kultūros tarybai tiesiogiai (Naugarduko g. 10, 01309 Vilnius) arba elektroniniu paštu (patvirtinta saugiu elektroniniu parašu).

Kas galėtų atsakyti į kitus kylančius klausimus?

Stipendijas kuruoja Gintauta Žemaitienė (8 5) 255 9359, gintauta.zemaitiene@ltkt.lt.

 

LKT seminarai. STIPENDIJOS

 

 

Individualių ir edukacinių stipendijų konkurso pristatymo skaidrės.

 < Atgal
Struktūra ir kontaktaiTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos