AAA
PagrindinisNaujienos

Naujienos

Ieškome naujo komandos nario!

2018 m. kovo 1 d.

Lietuvos kultūros taryba (toliau – LKT) ieško naujo komandos nario ir skelbia konkursą Stebėsenos ir analizės skyriaus vedėjo (-os) pareigybei užimti (darbas pagal darbo sutartį).

Šio skyriaus vedėjas (-a) bus atsakingas (-a) už kultūros sektoriaus ir LKT taikomo finansavimo modelio aktualumo analizę, išvadų dėl kultūros politikos modelio tobulinimo rengimą, kultūros srities statistinių duomenų rinkimą, apdorojimą ir pristatymą visuomenei (Stebėsenos ir analizės skyriaus vedėjo pareigybės aprašymas.).

Pagrindinis Stebėsenos ir analizės skyriaus tikslas – vykdyti kultūros ir meno finansavimo sistemos stebėseną, analizuoti kultūros ir meno procesų raidą bei organizuoti ir įgyvendinti kultūros srities tyrimus, prisidėsiančius prie įrodymais grįsto kultūros politikos formavimo ir įgyvendinimo.

Pretendentai (-ės) į skyriaus vedėjo (-os) pareigas turi turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą su magistro kvalifikaciniu laipsniu (ar jam prilygintą išsilavinimą), ne mažesnę kaip 1 metų analitinio arba vadovavimo darbo patirtį ir mokėti anglų kalbą ne žemesniu kaip B2 lygiu pagal Bendruosius Europos kalbų metmenis.

Detalesnę informaciją apie konkurso sąlygas rasite skiltyje Karjera. El. būdu  per VATIS Prašymų teikimo modulį pateiktų pretendentų dokumentų laukiama iki kovo 14 d. (imtinai).

Papildomos informacijos kreipkitės į:

Mindaugas Bundza
Administracijos direktorius
el. paštas mindaugas.bundza@ltkt.lt
tel.: (8 5) 255 9361< Atgal
Struktūra ir kontaktaiTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos