AAA
PagrindinisNaujienos

Naujienos

Kviečiama atnaujinti kultūros infrastruktūrą

2018 m. balandžio 6 d.

Privačios ir viešosios organizacijos, teikiančios ar planuojančios teikti kultūros paslaugas kviečiamos teikti paraiškas kultūros infrastruktūros modernizavimui. Lietuvos kultūros infrastruktūrai atnaujinti planuojama paskirstyti apie 16,3 mln. eurų ES investicijų ir Lietuvos biudžeto lėšų. Paraiškas priima ir projektus administruoja Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA)

Finansavimas bus skiriamas pagal priemonę „Modernizuoti viešąją ir privačią kultūros infrastruktūrą“. Paraiškas kviečiami teikti didžiųjų Lietuvos miestų, mažesnių miestelių ir kaimų kultūros organizacijų atstovai. Svarbu, kad kultūros infrastruktūros objektas, kurį siekiama atnaujinti, patektų į atitinkamos integruotų teritorijų vystymo programos tikslines ar su jomis susietas teritorijas.

Pagal šią finansavimo priemonę kultūros įstaigos galės atnaujinti pastatus, įrangą, inžinerinius statinius. Finansinio pačių įstaigų indėlio reikės priklausomai nuo numatomos projekto veiklos – 50 ar 20 procentų, o tam tikrais atvejais valstybės įstaigoms savo lėšų pridėti nereikės.

Šiuo metu yra paskelbti keturi kvietimai teikti paraiškas, atsižvelgiant į galimų pareiškėjų veiklos pobūdį, vietą. Paraiškos turi būti teikiamos Centrinei projektų valdymo agentūrai (CPVA) iki 2018 m. rugpjūčio 9 d. ir 2018 m. gruodžio 6 d. (priklausomai nuo kvietimo). Daugiau informacijos apie visus keturis kvietimus galima rasti čia.

 

Norite pasikonsultuoti dėl paraiškų teikimo?< Atgal
Struktūra ir kontaktaiTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos