AAA
PagrindinisNaujienos

Naujienos

Lietuvos kultūros taryba kviečia į forumą

2018 m. balandžio 26 d.

Lietuvos kultūros taryba (LKT) kaip ir kasmet kultūros bendruomenės atstovus kviečia į jau tradiciniu tapusį forumą, kuris šiemet vyks gegužės 4 d. 13 val. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre.

Nuo 2015 m. LKT forumo metu kultūros ir meno kūrėjai bei organizacijų atstovai kviečiami aptarti aktualias problemas, kultūros finansavimo tendencijas ir atvirai diskutuoti kultūros politikos prioritetų formavimo ir jų įgyvendinimo klausimais.

Šių metų forumas bus skirtas antrosios kadencijos LKT strateginių veiklos krypčių aptarimui ir diskusijoms apie kultūros pasiūlą, paklausą ir atsakomybę. LKT forume pasisakys Lietuvos kultūros tarybos nariai, dalyvauti kviečiami nacionalinių ir valstybinių institucijų atstovai, nevyriausybinių kultūros ir meno įstaigų vadovai, įvairių organizacijų atstovai, kultūros ir meno kūrėjai. Renginį moderuos istorikas dr. Aurimas Švedas.

Lietuvos kultūros taryba buvo įkurta 2013 m. siekiant demokratizuoti kultūros finansavimo procesą. LKT, kuri šiemet disponuoja maždaug 17 mln. eurų Kultūros rėmimo fondo lėšų, sudaro: pirmininkė, kultūros vadybininkė Daina Urbanavičienė, aktorius Vytautas Anužis, tautinių mažumų atstovė, muzikos pedagogė Ema Silvija Bojadžian, menotyrininkas Virginijus Kinčinaitis, menotyrininkė Agnė Narušytė, architektas Rolandas Palekas, teatrologė Ina Pukelytė, etnologė Radvilė Racėnaitė, menotyrininkė Skaidra Trilupaitytė ir paveldo tyrinėtoja Ingrida Veliutė.

PROGRAMA

13.00–14.00
Pristatymas. LKT 2019–2021 m. strateginės veiklos kryptys

Pristato: LKT pirmininkė Daina Urbanavičienė
Dalyvauja: Lietuvos kultūros tarybos nariai
Moderuoja: dr. Aurimas Švedas

14.00–14.30 Pertrauka

14.30–16.00
Diskusija. Kultūros tinklai ir bendruomenės: apie pasiūlą, paklausą ir atsakomybę

Dalyvauja: Lietuvos kultūros tarybos nariai ir kultūros bendruomenės atstovai
Moderuoja: dr. Aurimas Švedas

 

Renginys atviras visiems susidomėjusiems, todėl iš anksto registruoti nereikia.< Atgal
Struktūra ir kontaktaiTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos