AAA
PagrindinisNaujienos

Naujienos

Kviečiame teikti pasiūlymus

2018 m. gegužės 15 d.

Lietuvos kultūros taryba (LKT) kartu su LR kultūros ministerija kviečia teikti pasiūlymus šiuo metu rengiamo Tolygios kultūros ir meno raidos modelio finansavimo kvotų regionams apskaičiavimo tvarkai.

Savo pasiūlymus ir komentarus galite pateikti skiltyje Konsultacijos su visuomene arba elektroniniu paštu konsultacijos@ltkt.lt iki gegužės 24 dienos.

Tolygios kultūros ir meno raidos regionuose modelio tikslas – užtikrinti kultūros prieinamumą ir jos įvairovę, mažinti kultūrinę atskirtį tarp didmiesčių ir atokiau nuo jų esančių miestų bei miestelių. Numatoma, kad prie LKT bus sudaryta 10 regioninių kultūros tarybų (RKT), kurių veikla aprėps apskričių geografines teritorijas. Į RKT sudėtį bus įtraukta po du atstovus iš kiekvienos savivaldybės, ir vieną atstovą deleguos LKT. Šios tarybos vertins ir atrinks finansuoti pateiktus kultūros ir meno projektus.

Atsisiųskite Tolygios kultūros ir meno raidos regionuose modelio pristatymą.

Paraiškas šiuo metu baigiamo rengti regionų kultūros finansavimo modelio programai bus galima teikti jau šį rudenį, paskelbus pirmąjį 2019 m. finansavimo konkursą.< Atgal
Struktūra ir kontaktaiTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos