AAA
PagrindinisNaujienos

Naujienos

Skelbiami Telšių apskrities Regioninės kultūros tarybos nario rinkimai

2021 m. vasario 5 d.

Lietuvos kultūros taryba skelbia rinkimus į Telšių apskrities Regioninės kultūros tarybos narius Plungės rajono savivaldybėje. Kultūros ir meno kūrėjų, vertintojų ir vadybininkų, gyvenančių šioje savivaldybėje, paraiškų laukiama iki kovo 5 d. (imtinai).

Rinkimai rengiami įgyvendinant Tolygios kultūrinės raidos įgyvendinimo regionuose modelįkurio tikslas – sudaryti galimybę regionams savarankiškai spręsti dėl jiems svarbių kultūros ir meno projektų įgyvendinimo, į sprendimų priėmimo procesus įtraukiant bendruomenes, kūrėjus ir savivaldos institucijas.

Telšių apskrities Regioninės kultūros tarybą šiuo metu sudaro: pirmininkė Vida Saukalienė (Plungės r. sav.), pirmininkės pavaduotoja Rita Macijauskienė (Telšių r. sav.), nariai Jolanta Kaleckienė (Mažeikių r. sav.), Birutė Gedminaitė (Rietavo sav.), Eglė Tarvainytė (Telšių r. sav.) Alina Bernotienė (Mažeikių r. sav.), Jolanta Bertauskienė (Rietavo sav.), Virginijus Kinčinaitis (Lietuvos kultūros taryba). 

Tolygios kultūrinės raidos įgyvendinimo Telšių apskrityje 2020–2023 m. prioritetai

Reikalavimai kandidatams

Kandidatai į Regioninių kultūros tarybų narius turi būti nepriekaištingos reputacijos, turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą ir (arba) meno kūrėjo statusą, ne mažesnę nei 3 metų patirtį kultūros ar meno srityje bei žinių ir gebėjimų, padedančių įgyvendinti Regioninės kultūros tarybos funkcijas.

Atrenkant kandidatus bus vertinama, ar kandidatas turi pakankamai žinių ir gebėjimų, padėsiančių įgyvendinti tarybos funkcijas ir ar pateikta pagrįsta motyvacija tapti Regioninės kultūros tarybos nariu.

Kaip pateikti paraišką?

1. Susipažinkite su Tolygios kultūrinės raidos įgyvendinimo regionuose tvarkos aprašu;
2. Parenkite laisvos formos motyvacinį laišką;
3. Pateikite kūrybinės/profesinės veiklos aprašymą, kuris pagrįstų atitiktį tarybos nariui keliamiems reikalavimams (atsisiųskite pavyzdinę formą, diplomų kopijų pateikti nereikia);
4. Parenkite laisvos formos pareiškimą, kad esate nepriekaištingos reputacijos (atsisiųskite pavyzdinę formą);
5. Pasirašykite dokumentus ir juos nuskenuokite;
6. Parenkite vieną elektroninę rinkmeną (failą) PDF formatu;
7. Siųskite paraišką elektroninio pašto adresu rkt@ltkt.lt iki 2021 m. kovo 5 d. 23.59 val.

Paraiškos priimamos tik elektroniniu paštu. Po nurodyto termino pateiktos paraiškos nebus svarstomos.

 

Kilus klausimams kreipkitės:

Violeta Bogucevičienė
Vyriausioji specialistė 
Tel. +370 687 61092
El. paštas: violeta.boguceviciene@ltkt.lt< Atgal
Struktūra ir kontaktaiTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos