AAA
PagrindinisNaujienos

Naujienos

Kviečiame aktyviau planuoti veiklas

2021 m. gegužės 13 d.

Lietuvos kultūros taryba jau pasirašė 546 finansavimo sutartis su I-ajame šių metų finansavimo etape finansuotų projektų vykdytojais, jiems bus pervesta 7,35 mln. eurų. Tačiau tai tik 47 % visų I-uoju finansavimo etapu finansuotų projektų. Todėl primaname, kad galutinis I-ojo finansavimo etapo sutarčių pateikimo terminas – birželio 1 d. (imtinai).

Šiais metais iš viso jau finansuoti 1156 kultūros ir meno projektai, o jų įgyvendinimui paskirstyta 14,4 mln. eurų. Vis dar laukiama 610 projektų sutarčių. Lietuvos kultūros taryba supranta, kad šiuo sudėtingu, nuolat kintančios epidemiologinės situacijos ir gausių apribojimų periodu vis dar sunku planuoti veiklas, tačiau kviečiame ir skatiname projektų vykdytojus lanksčiai ir kūrybingai planuoti veiklas, jas pritaikyti esamoms aplinkybėms ir projektus įgyvendinti dabar (pakeitimus laiku suderinant su Lietuvos kultūros taryba), nenukeliant veiklų ir įtraukiat vietos kultūrinę bendruomenę. 

Tarp finansavimo programų nepasirašytų sutarčių skaičiumi išsiskiria Tolygios kultūrinės raidos projektų vykdytojai. Nepasirašyta daugiau nei pusė šios programos lėšomis finansuotų projektų sutarčių (57%), sutartis pasirašė ir vos 11% „Globalios Lietuvos“ idėjos sklaidos projektų vykdytojų. Neaktyvūs ir fotografijos (12%) bei dizaino (18%) sričių projektų vykdytojai. 

Tad kviečiame kultūros ir meno projektų vykdytojus nebeatidėti sutarčių derinimo proceso ir jas pateikti laiku, t. y. iki 2021 m. birželio 1 d. (imtinai). Įgyvendinant projektus, atsižvelgiant į aplinkybes galimi iš anksto suderinti veiklų ar terminų pakeitimai, tačiau vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad šiuos pakeitimus reikia suderinti ir atlikti iki 2021 m. gruodžio 1 d. (imtinai). 

Dėl sutarčių pasirašymo prašome kreiptis į kultūros programų ir meno sričių kuratorius. Visą aktualiausią, nuolat atnaujinamą informaciją projektų vykdytojai gali sekti Lietuvos kultūros tarybos interneto svetainėje www.ltkt.lt, užsisakydami naujienlaiškį ar sekdami Lietuvos kultūros tarybos profilį socialiniame tinkle „Facebook“. < Atgal
Struktūra ir kontaktaiTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos