AAA
PagrindinisNaujienos

Naujienos

Papildomai paskirtos stipendijos literatūros ir muzikos kūrėjams

2021 m. gegužės 28 d.

Lietuvos kultūros taryba dėl individualių stipendijų kultūros ir meno kūrėjams paraiškų administracinės patikros procesuose aptiktų techninių netikslumų (įvesties klaidų) peržiūrėjo vertinimo balų suvestines ir priėmė sprendimus patikslinti pareiškėjams skirtus vertinimo balus ir papildomai skirti stipendijas literatūros ir muzikos sričių atstovams.

Paskirtos individualios stipendijos 6 literatūros ir 19 muzikos kūrėjų ir atlikėjų. Stipendininkams bus paskirstyta 49 800 eurų. Pareiškėjai, kurių paraiškų vertinimo balai buvo patikslinti, tačiau sprendimai dėl finansavimo liko nepakitę, informuoti asmeniškai. 

Individualių stipendijų kultūros ir meno kūrėjams paraiškų administracinės patikros procesuose buvo aptikta techninių netikslumų, kurie daugiausia buvo susiję su informacija dėl 2020 m. (ne)skirtų individualių stipendijų pandemijos pasekmėms kultūros srityje mažinti. Lietuvos kultūros tarybos administracija atliko visos paraiškose nurodytos informacijos ir duomenų bazių patikrą ir jos išvadas pristatė Lietuvos kultūros tarybai. Lietuvos kultūros tarybos sprendimu, šie procesai nepaveikė jau paskirtų stipendijų. 

Lietuvos kultūros tarybos administracija deda visas pastangas, kad ši situacija nepasikartotų, todėl šiuo metu yra tobulinami paraiškų administravimo procesai, siekiant užkirsti kelią galimoms techninėms įvesties klaidoms. Apie įdiegtus pokyčius administraciniuose procesuose informuosime baigus diegti naujus sprendimus. 

Lietuvos kultūros tarybos administracija apgailestauja dėl stipendininkams sukeltų nepatogumų ir daro viską, kad, nepaisant kelis kartus išaugusių darbo apimčių, paraiškų administravimo procesas vyktų sklandžiai. < Atgal
Struktūra ir kontaktaiTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos