AAA
PagrindinisNaujienos

Naujienos

Primename projektų įgyvendinimo terminus

2021 m. birželio 22 d.

Šiuo metu Lietuvos kultūros tarybos ekspertai atlieka antrojo finansavimo etapo paraiškų vertinimą, o administracija baigė pirmojo finansavimo etapo sutarčių pasirašymą. Pirmuoju kultūros projektų finansavimo etapu buvo finansuotos 1156 įvairių organizacijų iniciatyvos. Tai yra 9 proc. daugiau nei prieš metus. Todėl norėtume atkreipti finansuotų projektų vykdytojų dėmesį į projektų įgyvendinimo terminus, paskatinti veiklas planuoti ir įgyvendinti atsižvelgiant į finansavimo sutartyse numatytas sąlygas ir terminus. 

Vienas pagrindinių iš jų – projekto įgyvendinimo laikotarpis (jį projektų vykdytojai nusimato patys ir nurodo dar teikdami paraišką), pagal kurį numatomi ir kiti galutiniai terminai:

Kilus klausimams ar susidūrus su nesklandumais įgyvendinant projektus, kviečiame nedelsiant kreiptis į Lietuvos kultūros tarybos meno sričių ir kultūros programų kuratores, kurios padės atrasti geriausius sprendimus ir paaiškins kokios procedūros reikalingos konkrečiais atvejais. Savo veikloje vadovaujamės pasitikėjimo principu, tad tikime, kad glaudus bendradarbiavimas gali prisidėti prie sklandaus kultūros projektų įgyvendinimo. 

Visą informaciją apie skelbiamus konkursus ir finansavimo sąlygas rasite www.ltkt.lt, o jei norite pirmieji gauti Lietuvos kultūros tarybos naujienas, kviečiame užsisakyti mūsų naujienlaiškį ar sekti Lietuvos kultūros tarybos puslapį socialiniame tinkle „Facebook“

 


*Strateginio finansavimo programų lėšomis finansuotų projektų vykdytojai ataskaitas turi pateikti per 15 darbo dienų nuo sutartyje numatyto projekto įgyvendinimo termino pabaigos, bet ne vėliau nei iki sausio 15 dienos. < Atgal
Struktūra ir kontaktaiTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos