AAA
PagrindinisNaujienos

Naujienos

Prancūzų institutas Lietuvoje kviečia į konferenciją apie sutelktinį finansavimą

2015 m. gegužės 12 d.

Pirmadienį, gegužės 18 d., 14 val. Nacionalinėje dailės galerijoje (Konstitucijos pr. 22, Vilnius) Prancūzų institutas Lietuvoje, bendradarbiaudamas su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Lietuvos kultūros taryba, organizuoja konferenciją apie sutelktinio finansavimo (angl. crowdfunding) praktikas. Savo patirtimi dalinsis Cécilia Adam bei Christophe Galent - komunikacijos, sutelktinio finansavimo bei lėšų pritraukimo ekspertai iš Prancūzijos.

Cécilia Adam yra komunikacijos ir naujųjų technologijų ekspertė, dėstytoja ir patarėja. Baigusi studijas literatūros, informacijos ir komunikacijos mokslų srityje, ji įkūrė mokymo įstaigą e-CCo, vėliau - sutelktinio finansavimo agentūrą CAP!. Šiuo metu dirba su projektų teikėjais bei lydi juos įvairiose sutelktinio finansavimo plotmėse: nuo projektų biudžeto planavimo iki jų pristatymo visuomenei.

Christophe Galent vadovauja Europos kultūros centrui les Halles de Schaerbeek Valonijos-Briuselio federacijoje. 2013 metais pradėjo įgyvendinti projektą Europe Refresh, kuris skirtas visuomenės, prisijungusios prie lėšų rinkimo platformos KissKissBankBank, iniciatyvoms.

Sutelktinis finansavimas - tai alternatyvus lėšų pritraukimo metodas, padėdantis sukaupti įvairių projektų įgyvendinimui reikalingas lėšas iš daugelių šaltinių ar jų grupių.

Po įvadinio dviejų ekspertų pranešimo apie pagrindinius sektoriaus duomenis, Christophe Galent pristatys pagrindinius sutelktinio finansavimo principus: kokius galima iškelti tikslus, ko galima tikėtis, kada ir kokiais atvejais ši technika pasiteisina? Cécilia Adam koncentruosis į konkrečius lėšų pritraukimo būdus: kokios platformos yra pritaikytos konkretiems projektams? Nuo ko pradėti? Kokiu būdu garantuoti sėkmę?

Po šio pranešimo vyks diskusija apie sutelktinio finansavimo situaciją Lietuvoje, patirtimi dalinsis Gabija Siurblytė, Dansu kino kampanijos direktorė ir Ignas Survila, dizaineris, paspirtuko Pigeon kūrėjas.

Renginys prancūzų kalba, su nuosekliu vertimu į lietuvių kalbą. Įėjimas nemokamas. Trukmė: 3 val.< Atgal
Struktūra ir kontaktaiTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos