AAA
PagrindinisNaujienos

Naujienos

Lietuvos kultūros taryba skelbia kultūros ir meno ekspertų atranką

2015 m. rugsėjo 9 d.

Lietuvos kultūros taryba (LKT), siekdama profesionalaus, skaidraus ir kokybiško kultūros ir meno sričių bei kultūros programų projektų vertinimo skelbia papildomą kultūros ir meno sričių ekspertų atrankos konkursą.

Atkreipiame jūsų dėmesį, jog eksperto kadencijos pabaiga planuojama 2016 m. vasario mėnesį.

Vadovaujantis kultūros ir meno sričių bei teritorijų atstovavimo įvairovės principu, įgalinančiu išgirsti visus  Lietuvos  regionus, kviečiame architektūros, cirko, bibliotekų, dailės, dizaino, etninės kultūros, fotografijos, kultūros paveldo, literatūros, mėgėjų meno, muziejų, muzikos, operos, muzikinio teatro, šokio, tarpdisciplininio meno, teatro, taip pat edukologijos, sociologijos, vaikų psichologijos, kultūros ir meno vadybos bei politikos, kūrybinių industrijų, tarptautinių (ES finansuojamų programų), literatūros, skirtos žmonėms su regos negalia  projektų įgyvendinimo ir (ar) vertinimo patirties turinčius ekspertus prisidėti prie LKT pateikto projekto vertinimo ir paskatinti Jūsų atstovaujamos kultūros ir/ar meno srities ekspertus dalyvauti paskelbtame konkurse.

Ekspertais negali būti kultūros ir meno organizacijų vadovai. 

Ekspertų atrankos konkursui reikia pateikti:

- užpildytą pretendento anketą;
- asmens tapatybę, išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijas;
- laisvos formos gyvenimo aprašymą.

Papildomai galima pateikti atitinkamoms kultūros ir meno sritims atstovaujančių asociacijų, sąjungų ar bendruomenių rekomendacijas (-os). 

Dokumentai pateikiami:

Elektroniniu paštu (skenuoti ir parašu patvirtinti dokumentai), adresu: dale.skleriene@ltkt.lt 

Dokumentų  pateikimo  laikotarpis: nuo 2015 m. rugsėjo 9 d. iki 2015 m. rugsėjo 29 d. imtinai.

Kiekvienas  pretendentas apie ekspertų atrankos konkurso rezultatus bus informuotas elektroniniu paštu iki 2015 m. spalio 30 d.

Taip pat kviečiame susipažinti su Lietuvos kultūros tarybos ekspertų atrankos aprašu bei Lietuvos kultūros tarybos narių susirinkimo ir ekspertų teikiamų paslaugų apmokėjimo tvarkos aprašu.< Atgal
Struktūra ir kontaktaiTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos