PagrindinisNaujienos

Naujienos

Pirmajame finansavimo konkurso etape - 3557 paraiškos

2015 m. lapkričio 27 d.
Pirmajame finansavimo konkurso etape - 3557 paraiškos

Lietuvos kultūros tarybai (LKT) dar rugsėjo viduryje paskelbus pirmąjį 2016 m. finansavimo ciklo konkurso etapą, į dalinį projektų finansavimą pretenduoja 3557 paraiškos.

Susipažinkite su pateiktų paraiškų sąrašu .pdf formatu.

„Nors, lyginant su 2015 m. finansavimo ciklu, galime stebėti nežymų paraiškų skaičiaus sumažėjimą, tuo pat metu matome ir tai, jog projektų finansinis poreikis išaugo maždaug 5 mln. eurų – kitaip tariant, vieno projekto prašoma suma padidėjo net keliais tūkstančiais eurų. Nors ekspertinis paraiškų vertinimas dar tik prasideda ir apie pateiktų paraiškų turinį kalbėti dar labai anksti, galime spėti, kad ateinančiais metais į kultūros ir meno lauką įsilies šiek tiek atviresni, visuomenei dar labiau prieinami projektai. To tikimės tiek iš didžiųjų festivalių, tiek iš regioninių-bendruomeninių iniciatyvų“, - sakė LKT pirmininkė Daina Urbanavičienė.

Paraiškas vertina 99 konkurso būdu atrinkti ir į grupes pagal sritis ar programas paskirstyti kultūros ir meno ekspertai.

Visų konkursų rezultatus LKT planuoja paskelbti iki kitų metų sausio pabaigos.

Lietuvos kultūros tarybą sudaro literatūrologė Gintautė Žemaitytė, fotomenininkas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Stanislovas Žvirgždas, kompozitorius, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Vidmantas Bartulis, dailininkas Saulius Valius, bibliotekininkė Rima Maselytė, kultūros paveldo ekspertė, Lietuvos mokslo premijos laureatė Rūta Janonienė, teatro kritikas Vaidas Jauniškis, dirigentas Remigijus Vilys, architektas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Kęstutis Pempė, tautinių mažumų atstovė Pillė Veljataga ir Tarybos pirmininkė, kultūros vadybininkė Daina Urbanavičienė.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos