PagrindinisNaujienos

Naujienos

Kviečiame registruotis bendradarbiavimui su Ukraina

2022 m. kovo 15 d.
Kviečiame registruotis bendradarbiavimui su UkrainaTina Hartung nuotrauka iš „Unsplash“

Lietuvos kultūros taryba yra išreiškusi paramą ir palaikymą Ukrainos kultūros organizacijoms bei kūrėjams ir pakvietusi Lietuvos kultūros organizacijas II-ajam šių metų meno sričių ir kultūros programų finansavimo konkursui teikti Ukrainos palaikymo iniciatyvas bei projektus į kultūrines ar menines veiklas įtraukiančias ukrainiečius.

Siekdami paskatinti Lietuvos kultūros ir meno organizacijų bendradarbiavimą bei padėti užmegzti ryšius su Ukrainos kultūros įstaigomis ir menininkais, LR Kultūros ministerija kartu su Lietuvos kultūros taryba kviečia Lietuvos kultūros ir meno organizacijas iki kovo 20 d. užpildyti šią kontaktų formą: https://bit.ly/3q7Q1eO.

Kontaktų formoje reikia nurodyti Jūsų organizacijos pavadinimą, tinklalapio adresą, kontaktinį asmenį, el. pašto adresą, telefono numerį, kalbą, kuria galima kreiptis, bendradarbiavimo su Ukrainos kultūros įstaigomis ar menininkais formą (ilgalaikis ar projektinis bendradarbiavimas) ir meno sritį. Formoje taip pat svarbu aiškiai nurodyti konkretų poreikį ieškomai organizacijai ar menininkui anglų kalba, pagal kurį Ukrainos kultūros įstaigos ir kūrėjai galėtų kreiptis į Jūsų organizaciją dėl bendradarbiavimo. 

Jūsų organizacijos informacija nurodyta konktaktų formoje bus įtraukta į Lietuvos kultūros ir meno organizacijų norinčių bendradarbiauti su Ukrainos kultūros organizacijomis ir menininkais sąrašą. Sąrašas bus viešinamas LR Kultūros ministerijos ir Lietuvos kultūros tarybos komunikacijos kanalais, surinktais  kontaktais dalijantis su tiksliniais partneriais Ukrainoje.

Primename, kad kultūros ir meno projektų paraiškas II-ojo šių metų finansavimo etapo konkursams galima teikti iki kovo 30 d. (imtinai), rezultatus planuojama skelbti birželio 30 d. Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos kultūros organizacijos, kurios bendradarbiavimą su Ukrainos kultūros organizacijomis ir menininkais užmegs vėliau, projektų ir iniciatyvų paraiškas galės teikti 2023 m. I-ojo etapo finansavimo konkursams, kurių kvietimai bus atviri nuo birželio 9 d. iki rugsėjo 9 d., o rezultatų skelbimas planuojamas gruodžio pradžioje.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos