PagrindinisNaujienos

Naujienos

Lietuvos kultūros taryba ieško projektų administratorių

2022 m. gegužės 23 d.

Lietuvos kultūros taryba šiuo metu ieško dviejų darbuotojų Kultūros ir meno skyriaus vyriausio(-sios) specialisto(-ės) pareigoms.

Lietuvos kultūros tarybos Kultūros ir meno skyrius administruoja finansavimo konkursams teikiamas kultūros programų, meno sričių lėšomis finansuotų projektų ir stipendijų paraiškas. Savo veikla šis skyrius užtikrina kultūros ir meno procesų plėtrą, sklaidą bei prieinamumą visuomenei.

Šiuo metu vyksta du konkursai – pakaitinei valstybės tarnautojo pozicijai ir karjeros valstybės tarnautojo pareigoms užimti:

  1. Pakaitinė(-is) valstybės tarnautoja(-s), eisianti(-s) Kultūros ir meno skyriaus vyriausiosios(-jo) specialistės(-o) pareigas bus atsakingas(-a) už plataus spektro kultūros ir meno projektų ir stipendijų administravimą, pareiškėjų ir projektų vykdytojų bei stipendininkų konsultavimą. Ši pozicija yra terminuota;
  2. Tuo tarpu Valstybės tarnautoja(-s) eisianti(-s) Kultūros ir meno skyriaus vyriausiosios(-jo) specialistės(-o) pareigas (karjeros valstybės tarnautojas(-a)) daugiausia dirbs su šalies regionuose veikiančiomis kultūros ir meno organizacijomis, kuruos priskirtų Regioninių kultūros tarybų veiklą. Ši pozicija yra neterminuota.

Kviečiame susipažinti su Valstybės tarnybos privalumais ir tokią tarnybą einančių tarnautojų socialinėmis garantijomis bei naudomis (išsami informacija pateikiama Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatyme):

Tikimės kad kandidatai į siūlomas valstybės tarnautojų pareigas turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją (ne žemesnė kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) viešojo administravimo, vadybos, teisės ar kultūros studijų kryptyje, arba turi kitos srities aukštąjį išsilavinimą ir nemažesnę nei 1 metų patirtį projektų valdymo srityje.

Abiem pozicijoms siūlomas darbas pilnu etatu, atlyginimas – 1556,60 eurų (neatskaičius mokesčių).

Detalesnė informacija: https://www.ltkt.lt/apie-ltkt/karjera.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos