PagrindinisNaujienos

Naujienos

Skelbiamas trečiasis paraiškų teikimo etapas

2015 m. balandžio 7 d.
Skelbiamas trečiasis paraiškų teikimo etapas

Lietuvos kultūros taryba (LKT), toliau vykdydama kultūros rėmimo fondo (KRF) administravimo funkcijas, skelbia jau trečiąjį 2015 metų projektų finansavimo konkurso etapą.

LKT informuoja, jog šiame projektų teikimo etape vienas juridinis asmuo gali pateikti iki 3 paraiškų.

Nuo balandžio 7 d. iki balandžio 27 d. paraiškos priimamos į šias kultūros ir meno sritis:

- Architektūra ir dizainas
- Vizualieji menai (dailė, fotografija, tarpdisciplininis menas)
- Scenos menai (teatras, opera, muzikinis teatras, šokis, cirkas)
- Muzika
- Literatūra
- Kinas
- Etninė kultūra ir tautodailė
- Mėgėjų menas
- Atminties institucijos (bibliotekos, archyvai, muziejai)
- Kultūros paveldas
- Tarpsritiniai projektai

Trečiame etape numatyta paskirstyti daugiau nei 2,8 mln. EUR. Primename, jog pirmajame kultūros ir meno sričių konkurso etape 1 027 finansuotiems projektams buvo paskirstyti daugiau nei 6 mln. EUR.

Kaip visuomet, paraiškas vertins konkurso būdu atrinkti ir į grupes pagal sritis paskirstyti ekspertai. Susipažinti su prioritetais ir vertinimo kriterijais galite parsisiuntę kultūros ir meno sričių projektų vertinimo aprašą.

Primename, jog praėjusiais metais atnaujinus gaires, projektai gali tęstis ilgiau nei iki einamųjų metų gruodžio 31 d. Ši nuostata turėtų būti itin svarbi tiems paraiškų teikėjams, kurie savo veiklas planuoja vykdyti 2016 m. pradžioje.

Priklausomai nuo paraiškų kiekio šio finansavimo konkurso etapo rezultatus LKT planuoja skelbti biržėlio mėn. pabaigoje. 

Visą reikiamą informaciją apie paraiškų teikimo procesą rasite kiekvienos srities puslapyje. Kilus neaiškumams kreipkitės į jus dominančios srities kuratorius.

Pagal projektų teikimo gaires, paraiškos turi būti pateiktos naudojantis pašto ar pasiuntinių teikiamomis paslaugomis adresu:

Lietuvos kultūros taryba
„Paraiška“, kultūros ir meno sritis
Naugarduko g. 10,
LT-01309, Vilnius

 « Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos