PagrindinisNaujienos

Naujienos

Ieškome viešųjų pirkimų koordinatoriaus (-ės)

2023 m. gegužės 29 d.
Ieškome viešųjų pirkimų koordinatoriaus (-ės)LKT strateginis posėdis, R. Niparo nuotr.

Lietuvos kultūros taryba (LKT) prie komandos kviečia prisijungti viešųjų pirkimų koordinatorių (-ę). Viešųjų pirkimų koordinatorius (-ė) kasdien planuos, organizuos ir vykdys LKT viešuosius ir kitus pirkimus, derins perkamo objekto specifikaciją, reikalingus dokumentus, rengs pirkimų sąlygas, kaups ir analizuos duomenis, teiks pirkimų informaciją informacinėse sistemose, naujins ir tobulins organizacijos pirkimų procesus.

Išsamiau skaitykite informaciniame buklete.

Šiai pozicijai siūlomas darbas pilnu etatu, atlyginimas – nuo 1767 iki 2297,10 Eur (priklausomai nuo turimos profesinio darbo patirties, neatskaičius mokesčių). Papildomi darbo LKT privalumai:

  • hibridinis darbo modelis (galimybė dirbti biure ir nuotolinėje darbo vietoje);
  • lanksčiai derinamas darbo grafikas, individualus darbo laikas;
  • biuras Vilniaus centre (Naugarduko g. 10);
  • draugiškas ir motyvuotas kolektyvas.

Tikimės, kad kandidatai į siūlomas viešųjų pirkimų koordinatoriaus (-ės) pareigas turi: aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą, ne mažesnę kaip 3 metų viešųjų pirkimų organizavimo patirtį. Moka dirbti su Centrine viešųjų pirkimų informacine sistema, Microsoft Office programomis, teisės aktų sistemomis bei šiuolaikinėmis ryšio priemonėmis ir technologijomis, yra nepriekaištingos reputacijos ir išmano Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymą ir kitus teisės aktus. Privalumai: Viešųjų pirkimų tarnybos išduoto pirkimų specialisto pažymėjimo turėjimas; akredituoto centro išduotos pažymos apie anglų kalbos mokėjimą ne žemesniu kaip B2 lygiu turėjimas.

Daugiau informacijos: https://www.ltkt.lt/apie-ltkt/karjera

Prašymus galima teikti el. būdu per VATIS atrankos modulį iki birželio 12 d. (imtinai).

Kontaktinis asmuo: Gerda Leonavičienė, tel. + 370 686 41 072, e. paštas: gerda.leonaviciene@ltkt.lt« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos