PagrindinisNaujienos

Naujienos

Dėl kultūrinės žiniasklaidos projektų finansavimo 2015 m. trečiajame paraiškų teikimo etape

2015 m. balandžio 9 d.
Dėl kultūrinės žiniasklaidos projektų finansavimo 2015 m. trečiajame paraiškų teikimo etape

Lietuvos kultūros tarybos komentaras dėl kultūrinės žiniasklaidos projektų finansavimo:

Siekdama keisti susiklosčiusią ydingą kultūrinės žiniasklaidos finansavimo sistemą, Lietuvos kultūros taryba (LKT) pradėjo diskusijas su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos kultūros ir meno taryba bei tęsia bendradarbiavimą su Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondu. Su Kultūros ir meno tarybos atstovais sutarta drauge rengti aiškesnį ir efektyvesnį kultūrinės žiniasklaidos finansavimo mechanizmą, aptariant jį su kultūrinės žiniasklaidos atstovais.

Kadangi efektyvesniam finansavimo būdui suformuluoti prireiks laiko, LKT kviečia kultūrinę žiniasklaidą teikti projektus trečiajame projektų paraiškų teikimo etape, tačiau prašo atkreipti dėmesį, kad jų projektai, jau gavę SRTRF paramą, pakartotinai finansuojami nebus. LKT labai rūpi kultūros lauko gyvybingumas, ir ji yra atvira konstruktyvioms diskusijoms kultūros finansavimo klausimais.

Primename, jog paraiškas trečiajam finansavimo konkurso etapui LKT priima iki balandžio 27 d.

 « Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos