PagrindinisNaujienos

Naujienos

Lietuvos kultūros taryba skelbia trečiojo 2015 m. finansavimo etapo rezultatus

2015 m. liepos 3 d.
Lietuvos kultūros taryba skelbia trečiojo 2015 m. finansavimo etapo rezultatus

Lietuvos kultūros taryba (LKT) priėmė galutinius sprendimus dėl projektų, pateikusių paraiškas trečiajam 2015 m. finansavimo konkurso etapui, finansavimo. Tai buvo paskutinis iš didžiųjų LKT skelbiamų kvietimų, užbaigiantis 2015 m. kultūros finansavimo Kultūros rėmimo fondo lėšomis ciklą.

Trečiojo 2015 m. finansavimo etapo rezultatai pagal kultūros ir meno sritis:

Architektūra;
Archyvai;
Bibliotekos;
Cirkas;
Dailė;
Dizainas;
Etninė kultūra ir tautodailė;
Fotografija;
Kinas;
Kultūros paveldas;
Literatūra;
Mėgėjų menas;
Muziejai;
Muzika;
Muzikinis teatras;
Opera;
Šokis;
Tarpdisciplininis menas;
Tarpsritiniai projektai;
Teatras.

Iš viso į 20 kultūros ir meno sričių trečiajame etape pateiktos 1973 paraiškos, jų poreikis siekė beveik 22 mln. EUR. Lietuvos kultūros taryba, atsižvelgusi į ekspertų rekomendacijas, finansavo 556 projektus, jiems paskirstydama daugiau nei 2,8 mln. EUR. Daugiausia projektų paremta muzikos (97), etninės kultūros ir tautodailės (84), mėgėjų meno (61) ir literatūros (48) srityse, tuo tarpu didžiausios lėšos teko muzikos, teatro, dailės, literatūros bei etninės kultūros ir tautodailės sritims.

Netrukus pagal trečiojo etapo rezultatus bus atnaujinta ir LKT statistikos platforma, kur rasite visų tiek 2014 m., tiek 2015 m. pateiktų ir finansuotų projektų suvestines.

Dėl sutarčių su LKT pasirašymo konsultuoja kultūros ir meno sričių kuratoriai. Dalinio finansavimo sutarties bei sąmatos formas rasite čia.

LKT sudaro literatūrologė Gintautė Žemaitytė, fotomenininkas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Stanislovas Žvirgždas, kompozitorius, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Vidmantas Bartulis, dailininkas Saulius Valius, bibliotekininkė Rima Maselytė, kultūros paveldo ekspertė, Lietuvos mokslo premijos laureatė Rūta Janonienė, teatro kritikas Vaidas Jauniškis, dirigentas Remigijus Vilys, architektas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Kęstutis Pempė, tautinių mažumų atstovė Pillė Veljataga ir Tarybos pirmininkė, kultūros vadybininkė Daina Urbanavičienė.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos