PagrindinisSričių apžvalgosEtninė kultūra

Sričių apžvalgos

Etninė kultūra

Ši santrauka yra tyrimo „Stebėsenos, analizės ir modeliavimo sistemos kokybinių rodiklių nustatymas“, vykdomo siekiant sukurti Kultūros ir meno projektų ir procesų stebėsenos ir analizės modeliavimo sistemą (SAMS), dalis. Šiuo tyrimu buvo siekiama pateikti pasiūlymus kokybinio pokyčio kultūros ir meno srityse stebėsenai.

Etninės kultūros srities ekspertinį tyrimą atliko ir savo siūlymus pateikė Etninės kultūros globos taryba, atstovaujama Dalios Urbanavičienės ir Jono Rudzinsko, Lietuvos nacionalinis kultūros centras, atstovaujamas Vidos Šatkauskienės, dr. Loretos Sungailienės ir dr. Saulės Matulevičienės ir dr. Vytautas Tumėnas. Ekspertai pateikė individualias ataskaitas, kurių pagrindu darbo grupėje buvo parengta Etninės kultūros srities ekspertinio vertinimo santrauka, apimanti kokybiniam pokyčiui srityje stebėti skirtus Etninės kultūros srities, jos raidos ir projekto apibrėžimus, veiklų, produktų bei paslaugų sąrašus ir kokybės vertinimo rodiklius bei kriterijus. 

 

Parsisiųsti: Etninė kultūra

Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos