PagrindinisTolygi raidaKlaipėdos apskritis

Klaipėdos apskritis

Klaipėdos apskrities prioritetai ir jų galimos veiklos

Besikeičianti, kūrybiška bendruomenė

1. Projektai, kurie įtraukia vietos gyventojus į aktyvią kūrybinę veiklą, stiprina profesionaliojo ir mėgėjų meno bendradarbiavimą, yra orientuoti į tarpsritinį ir  tarpinstitucinį bendradarbiavimą, siekia kultūros ir meno sričių atsinaujinimo, edukuoja visuomenę.

2. Projektai, skatinantys tęstinių kultūros ir meno projektų lyderystę ieškant naujų raiškos ir pažinimo formų, atnaujinant jų turinį ir taikant tarpsektorinį bendradarbiavimą bendram produktui sukurti.

3. Projektai, jungiantys kūrėjus, įvairių kitų sričių profesionalus ir bendruomenę, įgyvendinantys  kūrybiškos vietokūros veiklas.

Regiono savastis

1. Projektai, kurie aktualizuoja Žemaitijos, Mažosios Lietuvos etnografinių regionų, baltų genčių, marinistinį, konfesinį kultūros paveldą ir šiandien besiformuojančias vietos tapatybes.

2. Meninių tyrimų projektai analizuojantys apskrities savitumą.

3. Įvairių žanrų apskrities savitumą reprezentuojantys renginiai, padedantys ugdyti vietos bendruomenių ir organizacijų kūrybiškumą, savanorystę, pilietiškumą. 

Gebėjimų ir kompetencijų ugdymas

Projektai, kuriuose dalyvauja dalyviai iš ne mažiau kaip 3 apskrities savivaldybių, ugdantys kultūros bendruomenės profesines kompetencijas.

_______________________________

Klaipėdos apskrities Regioninę kultūros tarybą sudaro:

Kilus klausimams kreipkitės į Klaipėdos apskrities Regioninės kultūros tarybos kuratorę:

Ramunė Stakutė
Vyriausioji specialistė
Tel. +370 687 65 947
El. paštas: ramune.stakute@ltkt.lt

Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos