PagrindinisApie musKarjeraKarjera

Karjera

Lietuvos kultūros taryba skelbia konkursą Finansų, apskaitos ir atskaitomybės skyriaus buhalterio (-ės) (I) ir buhalterio (-ės) (II) pareigoms užimti (darbas pagal darbo sutartį).

Kandidatai (-ės) į buhalterio (-ės) (I) pareigas turėti ne mažesnę kaip 3 metų darbo patirtį biudžetinėje įstaigoje, tvarkant buhalterinę apskaitą pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir atskaitomybės standartus (VSAFAS) bei darbo su Viešojo sektoriaus apskaitos ir ataskaitų konsolidavimo informacine sistema (VSAKIS) ir mokėti dirbti su Informacine sistema ,,Personalo, darbo laiko ir darbo užmokesčio apskaita ,,Stekas“ bei Finansų valdymo ir apskaitos informacine sistema FVAIS.

Kandidatai (-ės) į buhalterio (-ės) (II) pareigas turėti ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį biudžetinėje įstaigoje, tvarkant buhalterinę apskaitą pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir atskaitomybės standartus (VSAFAS) bei darbo su Viešojo sektoriaus apskaitos ir ataskaitų konsolidavimo informacine sistema (VSAKIS) ir mokėti dirbti su Finansų valdymo ir apskaitos informacine sistema FVAIS.

Pretendentas (-ė), norintis (-i) dalyvauti konkurse, privalo pateikti:

  1. gyvenimo aprašymą;
  2. laisvos formos motyvacinį laišką (iki 1 psl.).

Pretendentų dokumentų laukiama iki gruodžio 14 d. el. paštu karjera@ltkt.lt su nuoroda Buhalteris (I) ar/ir Buhalteris (II).

Garantuojame visų besikreipusių asmenų konfidencialumą.

Atrinktus pretendentus pakviesime į darbo pokalbį, kurio metu bus vertinamos pretendento žinios, darbo patirtis, dalykinės savybės ir gebėjimai, būtini eiti buhalterio (-ės) (I) ar buhalterio (-ės) (II) pareigas.

Papildomos informacijos kreipkitės į:

Nijolė Tverkutė
Finansų, apskaitos ir atskaitomybės skyriaus vedėja
el. paštas nijole.tverkute@ltkt.lt
tel.: (8 5) 255 93 63

Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos