PagrindinisApie musPraktikaPraktika

Praktika

Kviečiame atlikti į aiškius ir konkrečius rezultatus orientuotą praktiką Lietuvos kultūros taryboje (LKT). Visus metus laukiame praktikantų (ir studijuojančių, ir jau baigusių studijas) šiose srityse:

- Teisė
- Komunikacija ir viešieji ryšiai
- Politikos mokslai ir viešasis administravimas
- Kultūros politika ir kultūros vadyba
- Procesų valdymas
- Duomenų analizė
- Kūrybinės industrijos
- kitos su LKT veikla tiesiogiai susijusios sritys

Praktikos tikslų ir užduočių planą sudarysime individualiai pagal kandidatės ar kandidato turimas kompetencijas ir pagrįstus lūkesčius.

Susidomėjusieji: savo gyvenimo aprašymą ir trumpą (kelių pastraipų) motyvaciją siųskite info@ltkt.lt.

Praktikos trukmė sutartinė.

Lietuvos kultūros taryba buvo įsteigta 2013 m. tęsiant Lietuvos kultūros politikos kaitos gairėse numatytą kultūros finansavimo demokratėjimo procesą, perleidžiant Kultūros rėmimo fondo administravimą pačiai kultūros lauko savivaldai. Šiek tiek skaičių:

- LKT sudaro 11 narių, iš kurių: 2 Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai;
- LKT disponuoja maždaug 20 mln. eurų metiniu biudžetu, skirtu kultūros ir meno projektams ir stipendijoms kultūros ir meno kūrėjams finansuoti;
- Per metus LKT sulaukia apie 6 tūkst. paraiškų;
- Pateiktas paraiškas gali vertinti apie 200 į LKT ekspertų duomenų bazę atrinktų kultūros ir meno ekspertų;
- LKT administracijoje vienu metu dirba daugiau nei 25 žmonės, o vienas sričių ar programų kuratorius administruoja projektus už daugiau nei 1 mln. eurų.

Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos