PagrindinisKorupcijos prevencijaPranešimai apie korupciją

Pranešimai apie korupciją

Pranešimus apie galimą korupciją ir neskaidrų Lietuvos kultūros tarybos darbuotojų elgesį gauna ir jų nagrinėjimą organizuoja Tarybos pirmininkas arba jo paskirtas už korupcijos prevenciją atsakingas darbuotojas.

Pranešimas gali būti ir anoniminis.

Pranešėjui nurodžius savo asmens duomenis (vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto ar kitas adresas) atsakingas už pranešimo nagrinėjimą darbuotojas per 20 darbo dienų informuos pranešėją apie pateiktos informacijos patikrinimo rezultatus ir, prireikus, apie pradėtas taikyti priemones siekiant sumažinti korupcijos ir sukčiavimo pasireiškimo tikimybę.

Su pranešėjo autoryste susijusi informacija bus saugoma ir neviešinama, vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Apie įtariamus korupcijos atvejus taip pat galite pranešti:

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.

 

Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos