PagrindinisNaujienos

Naujienos

Valstybės stipendijos skirtos 355 kultūros ir meno kūrėjams

2016 m. sausio 6 d.
Valstybės stipendijos skirtos 355 kultūros ir meno kūrėjams

Lietuvos kultūros taryba (LKT) skelbia 2016 m. valstybės stipendijų kultūros ir meno kūrėjams konkurso rezultatus.

(Susipažinkite su konkurso rezultatais)

2015 m. spalio mėnesį paskelbus konkursą valstybės stipendijoms gauti, LKT sulaukė 634 paraiškų, kurių poreikį sudarė 3 242 540 EUR.

Atsižvelgus į kultūros ir meno ekspertų rekomendacijas LKT nusprendė skirti 352 valstybės stipendijas kultūros ir meno kūrėjams. Tarp jų – 86 edukacines ir 266 individualias-kūrybines veiklas numatę asmenys.

Lietuvos Respublikos kultūros ministro teikimu vardinės valstybės stipendijos vieneriems metams skirtos mados kūrėjai Astai Grigaitytei, dainininkui Bernardui Garbačiauskui bei kompozitoriui Anatolijui Šenderovui.

Iš viso paskirstyta 950 000 EUR.

LKT atkreipia dėmesį, jog kultūros ir meno kūrėjas, kuriam yra paskirta valstybės stipendija, sutartį su Taryba turi pasirašyti per 20 darbo dienų nuo Tarybos narių susirinkimo sprendimo priėmimo, tai yra iki š. m. vasario 3 d. Paskirtos stipendijos bus pervedamos tik pristačius tinkamai užpildytą ir iš stipendijos gavėjo pusės pasirašytą sutarties formą (2 originalius egz.).

Sutarties (tiek edukacinės, tiek individualios stipendijos) formas pasirašymui rasite stipendijų Dokumentų formų skiltyje.

Į antrąjį 2016 m. edukacinių valstybės stipendijų kultūros ir meno kūrėjams konkurso etapą Lietuvos kultūros taryba paraiškas priims nuo gegužės 1 d.

Iš viso 2016 m. LKT individualioms, edukacinėms bei vardinėms stipendijoms skirs daugiau nei 1 mln. EUR.

 

Valstybės stipendijas kuruoja:

Gintauta Žemaitienė
Lietuvos kultūros tarybos
Kultūros ir meno skyriaus
vyr. specialistė
tel. (8 5) 255 9359
el. paštas: gintauta.zemaitiene@ltkt.lt

Sutartys pristatomos:

Lietuvos kultūros taryba
Naugarduko g. 10
LT-01309 Vilnius« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos