PagrindinisNaujienos

Naujienos

Tarp Lietuvos ir pasaulio: finansuota 617 kultūros ir meno projektų

2016 m. sausio 26 d.
Tarp Lietuvos ir pasaulio: finansuota 617 kultūros ir meno projektų

Lietuvos kultūros taryba (LKT) skelbia pirmojo 2016 m. kultūros ir meno sričių finansavimo konkurso rezultatus:

Architektūra
Cirkas
Dailė
Dizainas
Etninė kultūra ir tautodailė
Fotografija
Kino sklaida
Literatūra ir leidyba
Mėgėjų menas
Muzika
Muzikinis teatras
Opera
Šokis
Tarpdisciplininis menas
Tarpsritiniai projektai
Teatras

(atsisiųsti rezultatus .xls formatu)

Į šį konkurso etapą buvo pateiktos 2008 paraiškos, kurių poreikis sudarė 26 465 046 EUR. Lietuvos kultūros taryba finansavo 617 projektų, jiems paskirstydama 4 238 755 EUR.

Antrasis 2016 m. kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų kultūros ir meno projektų finansavimo konkurso etapas prasidės vasario 9 d.

Su ankstesniais pirmojo etapo rezultatais galite susipažinti čia (2016 12 18) ir čia (2016 01 20).

Dėl sutarčių su Lietuvos kultūros taryba pasirašymo konsultuoja kultūros programų kuratoriai. Taip pat galite susipažinti su LKT paruošta atmintine projektų vykdytojams.

Lietuvos kultūros tarybą sudaro literatūrologė Gintautė Žemaitytė, fotomenininkas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Stanislovas Žvirgždas, kompozitorius, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Vidmantas Bartulis, dailininkas Saulius Valius, bibliotekininkė Rima Maselytė, kultūros paveldo ekspertė, Lietuvos mokslo premijos laureatė Rūta Janonienė, teatro kritikas Vaidas Jauniškis, dirigentas Remigijus Vilys, architektas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Kęstutis Pempė, tautinių mažumų atstovė Pillė Veljataga ir LKT pirmininkė, kultūros vadybininkė Daina Urbanavičienė.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos