PagrindinisNaujienos

Naujienos

Kolegų patirtis atviroje IFFACA sesijoje

2014 m. spalio 16 d.
Kolegų patirtis atviroje IFFACA sesijoje

2014 m. rugsėjo 15 d.  Lietuvos Kultūros taryba pakvietė kolegas ir meno lauko atstovus į atvirą diskusiją, organizuotą kartu su Kultūros ministerija. 

Diskusijos tema - kūrybiškumas menų tarybose bei pagarbaus atstumo principo įgyvendinimas. Ar įmanomas balansas tarp kultūros politikos strategijos ir kūrybiškumo?

Dalyvių skaičius patvirtino, kad diskusijos tema - aktuali ir svarbi ir tiems, kas įgyvendina valstybės kultūros politiką ir tiems, kas atstovauja meno lauką.

Dalyvius ir svečius pasveikino ir įžanginį žodį tarė Kultūros ministras Šarūnas  Birutis
Patirtimi dalijosi Europos šalių menų tarybų ir agentūrų asociacijos  pirmininkė Sarah Gardner (prezentacija)
Airijos Menų tarybos pirmininkė Orlaith McBride (prezentacija)
Švedijos Menų tarybos pirmininkas Staffan Forssell
Kūrybinės Škotijos pirmininkė Janet Archer (prezentacija)
Anglijos Menų tarybos pirmininkas Alan Davey

Rengino moderatoriai: Elona Bajorinienė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos teatro ir kino fakulteto dekanė, Audronis Imbrasas, „Menų spaustuvės“ direktorius.

Pasibaigus atvirai diskusijai, prasidėjo Europos šalių menų tarybų ir agentūrų federacijos susitikimas, kuriame LKT pirmininkė Daina Urbanavičienė pristatė Lietuvos kultūros tarybos vienerių metų veiklos ataskaitą.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos