PagrindinisNaujienos

Naujienos

Paskirtos edukacinės stipendijos kino kūrėjams

2017 m. balandžio 4 d.
Paskirtos edukacinės stipendijos kino kūrėjamsSkalvijos kino akademijos archyvo nuotrauka.

Lietuvos kultūros taryba paskyrė edukacines valstybės stipendijas kino kūrėjams. Antrajam edukacinių valstybės stipendijų konkursui buvo pateikta 10 paraiškų. Edukacinės stipendijos paskirtos šešių kino kūrėjų profesinio meistriškumo tobulinimui Čekijoje, Italijoje, Jungtinėje Karalystėje, Slovakijoje ir Švedijoje rengiamuose seminaruose ir kūrybinėse dirbtuvėse. Šiame etape kino srities edukacinėms stipendijoms paskirstyti 6 846 eurai. Iš viso antrajame edukacinių stipendijų konkurse paskirstyta 97 120 eurai.

Kultūros ir meno kūrėjai, kuriems yra paskirtos edukacinės valstybės stipendijos, sutartį su Lietuvos kultūros taryba turi pasirašyti per 20 darbo dienų nuo Tarybos narių susirinkimo sprendimo priėmimo, tai yra iki 2017 m. gegužės 3 dienos. Sutarčių formas pasirašymui rasite stipendijų Dokumentų formų skiltyje. Ten pat rasite ir daugelį dažniausiai kylančių klausimų aptariančią LKT Atmintinę edukacinių stipendijų gavėjams. Paskirtos stipendijos bus pradėtos mokėti jau balandį.

Nuo šių metų edukacinės valstybės stipendijos skirstomos tris kartus per metus, tad į trečiąjį 2017 m. konkurso etapą Lietuvos kultūros taryba paraiškas priims nuo gegužės 1 iki 31 dienos. Iš viso 2017 m. stipendijoms numatyta paskirstyti 1,1 mln. eurų Kultūros rėmimo fondo lėšų.

Jei kiltų klausimų dėl sutarčių sudarymo, ataskaitų pateikimo ar kitais su valstybės stipendijomis susijusiais klausimais, rekomenduojame pirmiausia susipažinti su Dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje pateikiama informacija, susipažinti su LKT parengta atmintine arba kreiptis į kuratorę.

Lietuvos kultūros tarybą sudaro: pirmininkė, kultūros vadybininkė Daina Urbanavičienė, menotyrininkė, Lietuvos mokslo premijos laureatė Rūta Janonienė, teatro kritikas Vaidas Jauniškis, muzikologė Jūratė Katinaitė, bibliotekininkė Rima Maselytė, architektas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Kęstutis Pempė, dailininkas Saulius Valius, tautinių mažumų atstovė, filosofė, dailės kritikė Pillė Veljataga, kultūros vadybininkas, muzikos edukologas Remigijus Vilys ir fotomenininkas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Stanislovas Žvirgždas.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos