PagrindinisNaujienos

Naujienos

Ieškome stebėsenos ir analizės koordinatoriaus(-ės)

2017 m. birželio 28 d.

Lietuvos kultūros taryba baigia formuoti Stebėsenos ir analizės skyrių, ir ieško dar vieno(-os) stebėsenos ir analizės koordinatoriaus(-ės). Pavasarį darbą pradėjusiame skyriuje jau dirba du analitikai, o prie jų prisijungti norinčiųjų gyvenimo aprašymų laukiame iki liepos 19 dienos.

Šį pavasarį darbą pradėjęs Stebėsenos ir analizės skyrius yra atsakingas už kultūros sektoriaus ir LKT taikomo finansavimo modelio aktualumo analizę, išvadų dėl kultūros politikos modelio tobulinimo rengimą, kultūros srities statistinių duomenų rinkimą, apdorojimą ir pristatymą visuomenei. Pagrindinis steigiamo skyriaus tikslas – vykdyti kultūros ir meno finansavimo sistemos stebėseną, analizuoti kultūros ir meno procesų raidą bei organizuoti ir įgyvendinti kultūros srities tyrimus, prisidėsiančius prie įrodymais grįsto kultūros politikos formavimo ir įgyvendinimo.

Kandidatai į stebėsenos ir analizės koordinatoriaus pareigas turėtų turėti socialinių arba humanitarinių mokslų studijų srities aukštąjį universitetinį (ar jam prilygintą) išsilavinimą su magistro kvalifikaciniu laipsniu ir ne mažesnę kaip 1 metų analitinio darbo patirtį. Į stebėsenos ir analizės koordinatoriaus(-ės) funkcijas įeina teisės aktų projektų rengimas, LKT finansuojamų kultūros ir meno projektų stebėsenos rodiklių rinkimas, kaupimas, apdorojimas ir lyginamoji analizė bei pasiektų rezultatų analizė, išvadų ir pasiūlymų dėl kultūros ir meno projektų finansavimo modelio tikslingumo ir efektyvumo teikimas LKT nariams (pareigybės aprašymą rasite čia).

Kandidatų gyvenimo aprašymų laukiama iki liepos 19 d. el. paštu karjera@ltkt.lt. su nuoroda „Stebėsenos ir analizės koordinatorius (-ė)“. Garantuojame visų besikreipusių asmenų konfidencialumą. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Daugiau informacijos rasite skiltyje Karjera.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos