PagrindinisNaujienos

Naujienos

Paskirtos edukacinės kino stipendijos

2017 m. liepos 19 d.
Paskirtos edukacinės kino stipendijosSkalvijos kino akademijos archyvo nuotrauka.

Lietuvos kultūros taryba paskyrė 8 edukacines valstybės stipendijas kino kūrėjams. Stipendininkams paskirstyti 5 610 eurų.

Remiantis ekspertų rekomendacijomis, šį kartą finansuotos visos pateiktos paraiškos. Kino srities stipendininkai profesinį meistriškumą tobulins ir žinių semsis seminaruose, konferencijose ir rezidencijų programose Airijoje, Italijoje, Ispanijoje, Jungtinėse Amerikos valstijose Suomijoje ir Vokietijoje.

Iš viso trečiajam ir paskutiniam šiais metais edukacinių stipendijų konkursui buvo pateiktos 172 paraiškos iš kurių finansavimas paskirtas 98, stipendininkams paskirstant kiek daugiau nei 109 tūkst. eurų Kultūros rėmimo fondo lėšų. Iš viso 2017 m. paskirtos 462 stipendijos, joms paskirstyta 1 065 910 eurų.

Tai paskutinieji 2017 m. finansavimo rezultatai. Iš viso 2017 m. kultūros ir meno projektams ir stipendijoms Lietuvos kultūros taryba paskirstė 16 878 140 eurų. Pirmasis 2018 m. edukacinių ir individualių valstybės stipendijų konkursas bus paskelbtas šių metų rugsėjo 1 d., o paraiškas bus galima teikti iki rugsėjo 30 d. (imtinai). Edukacinių stipendijų konkursai taip pat bus skelbiami 2018 m. sausį ir gegužę.

Kultūros ir meno kūrėjai, kuriems yra paskirtos edukacinės valstybės stipendijos, sutartį su Lietuvos kultūros taryba turi pasirašyti per 20 darbo dienų nuo Tarybos narių susirinkimo sprendimo priėmimo, tai yra iki 2017 m. rugpjūčio 16 dienos. Sutarčių formas pasirašymui rasite stipendijų Dokumentų formų skiltyje.

Jei kiltų klausimų dėl sutarčių sudarymo, ataskaitų pateikimo ar kitais su valstybės stipendijomis susijusiais klausimais, rekomenduojame pirmiausia susipažinti su Dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje pateikiama informacija, susipažinti su LKT parengta atmintine arba kreiptis į kuratorę.

Lietuvos kultūros tarybą sudaro: pirmininkė, kultūros vadybininkė Daina Urbanavičienė, aktorius, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Vytautas Anužis, tautinių mažumų atstovė, muzikos pedagogė Ema Silvija Bojadžian, menotyrininkas Virginijus Kinčinaitis, rašytojas Rimantas Kmita, menotyrininkė Agnė Narušytė, architektas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Rolandas Palekas, teatrologė Ina Pukelytė, etnologė Radvilė Racėnaitė, menotyrininkė Skaidra Trilupaitytė ir paveldosaugininkė Ingrida Veliutė.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos