PagrindinisNaujienos

Naujienos

Kino srities projektų finansavimas

2017 m. rugsėjo 20 d.

Lietuvos Respublikos kultūros ministerijai patvirtinus 2018 m. Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gaires, kino sklaidos srities ir stipendijų finansavimo konkursai perduoti Lietuvos kino centrui. Tačiau Lietuvos kultūros taryba ir toliau finansuos kino projektus teikiamus kultūros ir meno programų konkursams.

Lietuvos kultūros tarybos finansuojamų kultūros ir meno programų konkursams kino srities ir kitos organizacijos ir toliau gali teikti konkrečios kultūros ir meno finansavimo programos (pavyzdžiui „Ugdymas kultūra“, „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis“, „Lietuvoje rengiami tęstiniai tarptautiniai meno renginiai“, „Mėgėjų menas“, „Skaitymo skatinimo iniciatyvos“ ir kt.) tikslus, finansuojamas veiklas ir vertinimo kriterijus atitinkančius projektus. Taigi, gali būti teikiamos paraiškos projektams, kuriuose kinas yra pasitelkiamas kaip priemonė programos tikslui pasiekti.

Lietuvos kino centras šiuo metu rengia dokumentus, reglamentuosiančius kino sklaidos programą ir daugiau informacijos apie rėmimo sąlygas ir konkursus paskelbs spalio mėnesį.



« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos