PagrindinisNaujienos

Naujienos

Kaip pateikti paraišką STIPENDIJAI

2017 m. rugsėjo 26 d.
Kaip pateikti paraišką STIPENDIJAIVytenio Budrio nuotrauka.

Norėtume atkreipti rengiančiųjų paraiškas individualioms ir edukacinėms stipendijoms gauti dėmesį į keletą dažniausiai klausimus keliančių paraiškų pateikimo aspektų ir paskatinti pasidomėti stipendijoms skirto Lietuvos kultūros tarybos seminaro medžiaga.

 

Prieš pateikiant paraišką

Atidžiai perskaitykite Stipendijų kultūros ar meno kūrėjams tvarkos aprašą. 

Užpildykite pasirinktos rūšies stipendijos formą

Kartu su paraiška privaloma pateikti pretendento gauti stipendiją gyvenimo ir kūrybinės veiklos aprašymą.

Teikiant paraišką edukacinei stipendijai gauti, papildomai privaloma pateikti dokumentus, kurie patvirtina kvietimą į stažuotę, konkursą, simpoziumą, kūrybinę stovyklą, konferenciją ir kitus panašaus pobūdžio renginius.

Kartu su paraiška galima pateikti ir kitus dokumentus (jų kopijas), kurie pagrindžia paraiškoje nurodytą informaciją.

Kartu su popierine paraiškos versija yra privaloma pateikti pasirašytos paraiškos ir visų su ja pateikiamų dokumentų kopijas elektroninėje laikmenoje (1 PDF failas).

Kultūros ar meno kūrėjas, pretenduojantis gauti stipendiją, gali teikti tik vieną paraišką vienos rūšies stipendijai gauti.

Paraiškos gauti valstybės individualią ar edukacinę stipendiją Lietuvos kultūros tarybai gali būti pateikiamos: 

 – siunčiamos paštu iki 2017 m. rugsėjo 30 d. (galioja pašto spaude nurodyta data). Paraiškas rugsėjo 30 d. galite išsiųsti didžiųjų miestų prekybos centruose esančiuose pašto skyriuose, pašto savitarnos terminaluose (svarbu atkreipti dėmesį į siunčtų surinkimo laiką) ar pasinaudojant pašto kurjerių paslaugomis. 

– pristatomos asmeniškai iki 2017 m. rugsėjo 29 d. 16.00, po LKT darbo laiko asmeniškai pristatytos paraiškos nepriimamos

– patvirtintos saugiu elektroniniu parašu elektroniniu paštu info@ltkt.lt ir gintauta.zemaitiene@ltkt.lt iki 2017 m. rugsėjo 30 d. 23.59.

Po kvietime nustatyto termino pabaigos pateiktos paraiškos nepriimamos ir nevertinamos. Asmeniškai paraiškas stipendijoms galima pristatyti tik Lietuvos kultūros tarybos darbo laiku

 

Jei kyla klausimų, kreipkitės į Individualių ir edukacinių valstybės stipendijų programos kuratorę Gintautą Žemaitienę Tel. (8 5) 255 9359. 

 

LKT seminarai. STIPENDIJOS

Individualių ir edukacinių stipendijų konkurso pristatymo skaidrės.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos