PagrindinisNaujienos

Naujienos

Skelbiamas finansavimo konkursas dalyvavimui paprogramėje „Media“

2017 m. spalio 16 d.

Lietuvos kultūros taryba skelbia finansavimo konkursą Lietuvos kultūros organizacijų dalyvavimui Europos Sąjungos programos „Kūrybiška Europa 2014–2020“ paprogramėje „Media“. Iki lapkričio lapkričio 13 d. laukiame Lietuvos organizacijų, kurioms jau suteiktas ES programos „Kūrybiška Europa 2014–2020“ paprogramės „Media“ finansavimas, paraiškų.

Pirmą kartą Lietuvos kultūros tarybos finansuojama paprogramė „Media“ yra skirta kino ir audiovizualinio sektorių finansavimui, ji susideda iš 14 skirtingų kvietimų (schemų). Nuo šiol Lietuvos kultūros taryba skirs papildomą finansavimą Lietuvos įtaigoms ir organizacijoms, kurios dalyvauja tik septyniose, Lietuvos kino industrijai aktualiausiose schemose: „Vaizdo žaidimų vystymo“, „Kino festivalių“, „Kino edukacijos“, Patekimo į rinkas, Mokymų, Filmų platinimo atrankinės ir Europos kūrinių populiarinimo internete finansavimo schemose.

Paraiškas teikiančios organizacijos turėtų būti Lietuvoje registruoti programos „Kūrybiška Europa 2014–2020“ paprogramės „Media“ projekto vykdytojai ar bendraorganizatoriai ir turėti dėl projekto įgyvendinimo pasirašytą sutartį su Europos Komisija arba gautą sprendimas iš Europos Komisijos dėl finansavimo veiklai skyrimo. Finansavimas bus skiriamas 2018 m. vykdomoms projekto veikloms.

Kūrybiška Europa“ yra Europos Sąjungos programa, skirta Europos kultūrai, kinui, televizijai, muzikai, literatūrai, scenos menui, paveldui ir kitoms susijusioms sritims remti. Programą „Kūrybiška Europa“ sudaro paprogramės „Kultūra“ ir „Media“ , pagal kurias daugiau kaip 20 metų buvo remiami kultūros ir audiovizualinis sektoriai. Paprogramės „Kultūra“, skirtos scenos ir vizualiajam menui, paveldui ir kitoms sritims, finansuotiems projektams papildomas finansavimą finansavimą Lietuvos kultūros taryba skiria nuo veiklos pradžios (2014 m.). Tikimasi, kad pradėjus teikti papildomą finansavimą kino ir audiovizualiniam sektoriams finansuoti skirtai paprogramei „Media“ bus užtikrintas kokybiškas ir ES finansavimą jau užsitikrinusių projektų įgyvendimimas, o Lietuvoje kuriantiems projekto vykdytojams ar bendraorganizatoriams suteiktos sąlygos lygiavertei partnerystei su kolegomis iš kitų šalių.

 

Užpildytas paraišką, sąmatą, jų priedus (kartu su elektronine kopija skaitmeninėje laikmenoje) siųskite Lietuvos kultūros tarybai adresu: Naugarduko g. 10, 01309 Vilnius iki 2017 m. lapkričio 13 d. (imtinai, galioja pašto spaude nurodyta data).

Daugiau informacijos apie konkursą.

Daugiau informacijos apie paprogramę „Media“.

Jei kyla papildomų klausimų, prašome kreiptis į programos kuratorę:

Lina Lagunavičienė
Tel. (8 5) 219 6536
El. paštas: lina.lagunaviciene@ltkt.lt

 « Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos