PagrindinisNaujienos

Naujienos

Ieškome naujo komandos nario

2017 m. spalio 27 d.

Lietuvos kultūros tarybos Kultūros ir meno skyrius ieško naujo komandos nario ir skelbia konkursą Kultūros ir meno skyriaus projektų administratoriaus (-ės) pareigoms užimti.

Pareigos

Projektų administratorius (-ė) (darbas pagal darbo sutartį) bus atsakingas (-a) už kultūros ir meno projektų finansavimo konkursų planavimą, organizavimą bei administravimą, rekomendacijų dėl finansavimo procesų rengimą, informacijos, susijusios su Lietuvos kultūros tarybos strategija ir finansavimo sąlygomis, rengimą ir šios informacijos sklaidą kultūros ir meno bendruomenėje.

Pagrindinis Kultūros ir meno skyriaus tikslas – organizuojant ir administruojant kultūros ir meno projektų finansavimo konkursus užtikrinti kultūros ir meno procesų plėtrą, sklaidą bei prieinamumą visuomenei.

Reikalavimai kandidatams

Kandidatai (-ės) į projektų administratoriaus (-ės) pareigas turi turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu (ar jam prilygintą išsilavinimą), ne mažesnę kaip vienerių metų darbo patirtį projektų administravimo ar analitinio darbo srityje ir mokėti anglų kalbą ne žemesniu nei B2 lygiu pagal Bendruosius Europos kalbų metmenis.

Mes siūlome:

- galimybę dalyvauti kultūros politikos įgyvendinimo procesuose;
- darbą su strateginėmis Lietuvos kultūros ir meno organizacijomis ir jų vykdomais projektais;
- galimybę prisidėti prie Lietuvos kultūros ir meno sklaidos ir plėtros;
- draugišką darbo atmosferą.

Kita informacija

Kandidatų gyvenimo aprašymų laukiame iki lapkričio 10 d. el. paštu karjera@ltkt.lt. su nuoroda „Projektų administratorius (-ė)“.

Garantuojame visų besikreipiančių asmenų konfidencialumą. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Pareigybės aprašymas.

Lietuvos kultūros tarybos darbuotojų atlyginimai.

Daugiau infrmacijos – skiltyje Karjera.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos