PagrindinisNaujienos

Naujienos

Pirmojo projektų konkurso etapo rezultatai

2014 m. balandžio 4 d.

Pirmuoju projektų konkurso etapu paremta beveik pusantro tūkstančio kultūros projektų

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Lietuvos kultūros tarybos ir Kultūros rėmimo fondo įstatymu, Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairių, Lietuvos Respublikos kultūros ministro 2013 m. lapkričio 19 d. įsakymo Nr. ĮV-774 nuostatomis, Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų prioritetinių veiklų rėmimo sričių priemonių finansinėmis sąlygomis, taip pat atsižvelgdama į Lietuvos kultūros tarybos kultūros ir meno sričių ekspertų darbo grupių išvadas, Lietuvos kultūros taryba priėmė sprendimą finansuoti šiuos 2014 metų I-ajam paraiškų teikimo etapui pateiktus kultūros ir meno projektus: 

    Visų finansuojamų projektų sąrašas

Svarbu! Atkreipiame projekto vykdytojų dėmesį, kad, atsižvelgdama į ekspertų nuomonę, taip pat į  Kultūros ministro nustatytas prioritetines kultūros ir meno sritis, jų priemones ir atitinkamai joms skirtas sumas, Lietuvos kultūros taryba, siekdama tinkamai pagal kompetenciją įgyvendinti Kultūros ministro formuojamą kultūros politiką, dalį finansuojamų projektų dėl jų pobūdžio ir turinio perkėlė į kitą nei paraiškoje nurodytą priemonę. 

Skirtos lėšos projektų vykdytojams pervedamos tik pristačius tinkamai užpildytas ir iš projekto vykdytojo pusės pasirašytas sutarties bei išlaidų sąmatos formas (po 2 kiekvieno dokumento originalius egzempliorius).

Siunčiant Tarybai dokumentus paštu, ant voko, prie visų būtinų rekvizitų, nurodykite "SUTARTIS" ir prioritetinės veiklų rėmimo srities priemonės numerį (pvz.: Nr. 1.1; Nr. 1.2 ir t.t.).

Atkreipiame dėmesį, kad su projekto vykdytojais, neatsiskaičiusiais su Kultūros ministerija už ankstesniais metais gautas valstybės biudžeto lėšas, sutartys bus sudaromos tik gavus ministerijos patvirtinimą, kad projekto vykdytojai tinkamai atsiskaitė už šių lėšų panaudojimą.

Dokumentų formas ir jų pildymo sąlygas rasite ČIA

Priemonių kuratorius rasite ČIA

 

Dokumentai pristatomi:

Lietuvos kultūros tarybai 
Naugarduko g. 10, 
Vilnius

 

  

 « Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos