PagrindinisNaujienos

Naujienos

Kaip užpildyti SĄMATOS formą

2018 m. vasario 1 d.

Kartu su 2018 m. Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairėmis buvo patvirtintos naujos projektų paraiškų ir sąmatų formos. Pagrindinė sąmatos formos naujovė yra susijusi su sąmatos susiejimu su projekto įgyvendinimo formomis.

Jei srities ar programos paraiškos formoje įrašote vieną projekto įgyvendinimo formą (pvz., koncertas ar festivalis), tuomet sąmatos formos pirmajame straipsnyje visas tiesiogines projekto vykdymo išlaidas surašykite 1.1 papunktyje, kaip pavaizduota pavyzdyje žemiau.

Jei srities ar programos paraiškos formoje įrašote daugiau nei vieną projekto įgyvendinimo formą, (pvz., festivalis, mugė, dirbtuvės, leidinys), tuomet kiekvienai formai reiktų skirti atskirą sąmatos papunktį (1.1., 1.2., 1.3., ir .t.t) ir išvardyti kiekvienai pasirinktai projekto įgyvendinimo formai tenkančias išlaidas, kaip pavaizduota pavyzdyje žemiau.

Atidžiai užpildytas kultūros ir meno sritims ir programoms teikiamas paraiškas siųskite paštu iki kovo 2 d. (imtinai, galioja pašto spaude nurodyta data) adresu Naugarduko g. 10, 01309 Vilnius. Paraiškų programai Nacionalinis paviljonas Venecijos šiuolaikinio meno bienalėje teikiamų paraiškų laukiame iki kovo 19 d. (imtinai).

Ant voko būtina nurodyti: „PARAIŠKA“, kultūros ir meno srities ar programos, kuriai teikiate projektą, pavadinimą, taip pat pareiškėjo pavadinimą ir adresą.

Jei kyla klausimų, maloniai prašome kreiptis į Lietuvos kultūros tarybos sričių ir programų kuratorius.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos