PagrindinisNaujienos

Naujienos

Kaip pateikti PROJEKTO paraišką

2018 m. vasario 1 d.

Atidžiai perskaitykite 2018 m. Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gaires

Parsisiųskite ir atidžiai užpildykite paraiškos ir sąmatos formas

Prie paraiškos pridėkite laisvos formos projekto vadovo gyvenimo aprašymą.
 
Jei paraiškoje nurodėte, kad Jūsų projekto rėmėjų (partnerių) indėlis jau yra suteiktas, būtinai pridėkite rėmėjų (partnerių) įsipareigojimus patvirtinančius dokumentus (rėmimo, bendradarbiavimo sutartis, oficialius rėmėjų (partnerių) raštus, patvirtinančius jų indėlį ir pan.).
 
Jei taip nurodyta kultūros ir meno programos finansavimo sąlygose, pridėkite kitus būtinus priedus.
 
Parenkite užpildytų paraiškos, išlaidų sąmatos ir visų priedų elektroninę kopiją skaitmeninėje laikmenoje (1 failas, PDF formatu).
 
Užpildytus paraišką, sąmatą, jų priedus sunumeruokite, sudėkite eilės tvarka, pasirašykite ir neįrištus (galima susegti tik sąvaržėle), kartu su elektronine kopija skaitmeninėje laikmenoje (CD, DVD, atmintukas) siųskite paštu Lietuvos kultūros tarybai adresu: Naugarduko g. 10, LT-01309 Vilnius. 
 
Paraiškos priimamos iki kovo 2 d. (imtinai, galioja pašto spaude nurodyta data, arba siuntos pristatymo į savitarnosn tarminalą laikas).
 
Ant voko (paketo) nurodykite: „PARAIŠKA“, kultūros ir meno srities, pagal kurią teikiate projektą, pavadinimą, pareiškėjo pavadinimą ir adresą.

Jei naudositės pašto savitarnos terminalais (paštomatais), atkreipkite dėmesį, kad faktiniu siuntos išsiuntimu laikomas siuntos pristatymas į savitarnos terminalą (paštomatą), o ne žymos (lipduko) atspausdinimo data ir laikas. Todėl siuntos, kurios bus pristatytos į savitarnos terminalą (paštomatą) po galutinio konkurso termino (2018 m. kovo 2 d. 23.59), nepaisant siuntos lipduko įsigijimo datos, bus laikomos išsiųstomis po nustatyto termino ir nebus vertinamos.

Šiuo metu vykstančius konkursus ir jų datas (terminai norodyti imtinai) rasite čia
 
Jei kiltų klausimų, kreipkitės į sričių ir programų kuratorius
 

LKT seminarų medžiaga

2018 m. Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairių pristatymas

2018 m. Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairių pristatymo skaidrės.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos