PagrindinisNaujienos

Naujienos

Informacija dėl 2019 m. finansavimo konkursų pradžios

2018 m. rugsėjo 13 d.

Lietuvos kultūros taryba (LKT) informuoja, jog dėl LKT informacinės sistemos (LKT IS) diegimo metu kilusių techninių nesklandumų 2019 m. kultūros projektų finansavimo konkurso pradžia nukeliama į rugsėjo 18 d. (antradienį). Atitinkamai, finansavimo konkursų pabaiga nukeliama į spalio 16 d. (taip pat antradienis).

Norėdama užtikrinti kultūros ir meno bendruomenės lūkesčius, o taip pat efektyvų ir kokybišką projektinio kultūros finansavimo proceso administravimą, LKT administracija deda visas pastangas, kad LKT IS būtų paleista jau šiame finansavimo etape.

Nepavykus išspręsti techninių LKT IS diegimo nesklandumų, paraiškų teikimas šiame konkurse būtų vykdomas iki šiol įprastu būdu – naudojantis pašto pasiuntinių teikiamomis paslaugomis arba e.pristatymo informacine sistema.

Atsiprašome už galimus nepatogumus.

Taip pat informuojame, jog, kaip ir tapo įprasta, pirmojo finansavimo etapo konkursų rezultatus – nepriklausomai nuo konkurso pradžios datos perkėlimo – planuojame paskelbti dar 2018-aisiais metais.

Dėkojame už supratimą.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos