PagrindinisNaujienos

Naujienos

Vyksta Lietuvos eksperto atranka į Kultūros politikos ir tendencijų kompendiumą

2019 m. balandžio 1 d.

Lietuvos kultūros taryba, bendradarbiaudama su Kultūros politikos ir tendencijų kompendiumu (The Compendium of Cultural Policies and Trends), praneša, jog iki balandžio 11 d. vyksta Lietuvos atstovo atranka į laisvai samdomo eksperto (atsakingo už informacijos apie Lietuvos kultūros politiką rinkimą, analizę, sisteminimą ir pateikimą Kompendiumui) poziciją.

Kompendiumas veikia kaip pagrindinė Europos kultūros politikos analizės platforma, kurioje savo nepriklausomą analizę teikia ekspertai iš daugiau nei 40 šalių. Kompendiumas taip pat bendradarbiauja su sprendimų priėmėjais, administratoriais, šalių kultūros organizacijomis ir institucijomis bei jų tinklais, individualiais ir nepriklausomais tyrėjais. Viešai prieinama medžiaga naudojamasi įvairaus lygio sprendimų priėmimo procesuose, atliekant šalių lyginamąją, institucinės sąrangos ar nepriklausomą analizę ir tyrimus.

Apie eksperto poziciją

Kompendiumo ekspertas bus atsakingas už šalies kultūros politikos profilyje pateikiamos medžiagos atnaujinimą. Vykdydama atranką, kompendiumo valdyba remsis šiais kriterijais:

Susipažinkite: daugiau informacijos apie atrankos procesą (anglų k.).

Užpildytą atrankos anketą siųskite el. paštu office@culturalpolicies.net. Anketų laukiama iki balandžio 11 d. (imtinai).

 « Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos