PagrindinisNaujienos

Naujienos

SAMS projektas: kviečiami cirko, šokio ir teatro ekspertai

2019 m. rugsėjo 30 d.

Siekdama tikslingo valstybės lėšų investavimo į kultūros ir meno projektus, Lietuvos kultūros taryba (LKT) inicijuoja Kultūros ir meno projektų ir procesų stebėsenos ir analizės modeliavimo sistemos (toliau – SAMS) sukūrimą, kurios tikslas yra užtikrinti tiek kultūros sektoriaus, tiek ir kultūros ir meno projektų įgyvendinimo stebėseną, duomenų ir informacijos apie kultūros procesus ir kultūros ir meno projektų veiklas surinkimą ir panaudojimą efektyviam, įrodymais grįstam programiniam-konkursiniam Kultūros rėmimo fondo lėšų paskirstymui ir Lietuvos kultūros tarybos veiklos valdymui.

LKT kviečia Jus dalyvauti Kultūros ir meno projektų ir procesų stebėsenos analizės ir modeliavimo sistemos taikymo metodikos parengimui būtinų ekspertinių cirko (pirkimo sąlygos ir techninė specifikacija), šokio (pirkimo sąlygos ir techninė specifikacija) ir teatro (pirkimo sąlygos ir techninė specifikacija) sričių rodiklių nustatymo paslaugų supaprastintame mažos vertės pirkime.

Pirkimo objektas: cirko, šokio ir (ar) teatro sričių plėtros kultūriniuose, socialiniuose, švietimo, ekonominiuose kontekstuose bei laike apibrėžtų kryptingos veiklos priemonių visumos, kurios tikslas – suteikti kultūros paslaugą arba sukurti kultūros produktą, skirtą visuomenės kultūriniams, meniniams ir švietėjiškiems poreikiams bei kūrėjo ir organizacijų kūrybinėms iniciatyvoms įgyvendinti, kokybės identifikavimo ir vertinimo paslaugos.

Pasiūlymus iki lapkričio 8 d. kviečiame pateikti elektroniniu paštu sams@ltkt.lt

Už tiekėjų pasiūlymų priėmimą ir papildomos informacijos teikimą atsakinga Lietuvos kultūros tarybos Kultūros ir meno skyriaus vyriausioji specialistė Rita Obukaitė (tel. (8 5) 255 9345), sams@ltkt.lt.

Viešasis pirkimas vykdomas pagal finansavimo ir administravimo sutartį su VšĮ Europos socialinio fondo agentūra pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikios atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas” įgyvendinimo priemonę Nr. 10.1.1-ESFA-V-912 „Nacionalinių reformų skatinimas ir viešojo valdymo institucijų veiklos gerinimas“.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos