PagrindinisNaujienos

Naujienos

Paraiškas priima Baltijos kultūros fondas

2020 m. sausio 16 d.

Nuo 2019 m. savo veiklą vykdantis Baltijos kultūros fondas 2020 m. Baltijos šalių organizacijų bendradarbiavimo projektų paraiškas priima iki vasario 20 d.

Baltijos kultūros fondas finansuoja profesionalius architektūros, vaizduojamųjų menų, dizaino, literatūros, garso ir scenos menų, bibliotekų, muziejų, archyvų bei tarpdisciplininius projektus. Ypatingas dėmesys skiriamas naujiems ir vienkartiniams kultūros renginiams už Baltijos šalių ribų.

Rotaciniu principu fondą administruoja nacionaliniai kultūros fondai, keisdamiesi kas trejus metus; Estijos kultūros fondas yra pirmasis, koordinuojantis Baltijos kultūros fondo veiklą.

Projektų paraiškas vertins ekspertų komitetas, sudarytas iš šešių narių, atstovaujančių skirtingas kultūros sritis ir paskirtų trejų metų laikotarpiui. Kiekvienai šaliai atstovauja du komiteto nariai, kuriuos skiria fondą administruojančios kultūros tarybos.

Baltijos kultūros fondo įstatai, paraiškų teikimo tvarka ir fondo logotipas pateikiami programos tinklalapyje, o fondo darbo kalba yra anglų kalba.

 

Kontaktai:

Estija
Estijos kultūros fondas
Suur-Karja 23, 10148 Talinas
Fondo administravimo laikotarpis: nuo 2019 m. sausio 1 d. iki 2021 m. gruodžio 31 d

Latvija
Valstybinis kultūros sostinės fondas
Vilandes iela 3, Ryga LV-1010
Fondo administravimo laikotarpis: nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2024 m. gruodžio 31 d

Lietuva
Lietuvos kultūros taryba
Naugarduko g. 10, 01309 Vilnius
Fondo administravimo laikotarpis: nuo 2025 m. sausio 1 d. iki 2027 m. gruodžio 31 d« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos