PagrindinisNaujienos

Naujienos

Lietuvos kultūros tarybos ekspertų duomenų bazėje – 161 asmuo

2020 m. vasario 12 d.

Iš 182 savo anketas pateikusių ir visus reikalavimus atitikusių pretendentų Lietuvos kultūros tarybos (LKT) posėdžio metu į naująją ekspertų duomenų bazę įtrauktas 161 kultūros ir meno sričių profesionalas, kurie du metus teiks LKT ekspertinio kultūros ir meno projektų vertinimo paslaugas.

„Džiaugiamės kiekviena ir kiekvienu, atsiliepusiais į Lietuvos kultūros tarybos kvietimą dalintis savo patirtimi, žiniomis ir kompetencijomis bei sutikusiais dalyvauti kultūros sektoriaus savivaldos procesuose. Tai jau ketvirtoji LKT ekspertų kadencija, kuri – tikime ir tikimės – padės mums ir toliau užtikrinti kultūros ir meno plėtrą, kūrybinės pasiūlos įvairovę bei jos prieinamumą kuo įvairesnėms visuomenės grupėms,“ – teigė LKT pirmininkė Daina Urbanavičienė.

LKT narių atrinkti pretendentai įtraukiami į ekspertų duomenų bazę (kurioje paskirstomi pagal 37 kompetencijas), iš kurios kiekvienam finansavimo konkursui sudaromos darbo grupės finansavimo programų, kultūros ir meno sričių ir stipendijų kultūros ir meno kūrėjams paraiškų vertinimui.

Ekspertai pateiktas paraiškas vertina individualiai, o vėliau, darbo grupės posėdyje, suformuoja galutines rekomendacijas Tarybai bei pateikia konsoliduotus komentarus dėl siūlomų skirti sumų.

Į sausio mėnesį skelbtą edukacinių stipendijų konkursą pateiktas paraiškas vertins jau naujos ekspertų duomenų bazės atstovai.

Primename, jog Tolygios kultūrinės raidos programos paraiškas vertina 10 apskričių pagrindu veikiančių regioninių kultūros tarybų nariai.

Lietuvos kultūros tarybą sudaro pirmininkė, kultūros vadybininkė Daina Urbanavičienė, aktorius Vytautas Anužis, tautinių mažumų atstovė, muzikos pedagogė Ema Silvija Bojadžian, menotyrininkas Virginijus Kinčinaitis, menotyrininkė dr. Agnė Narušytė, menotyrininkė dr. Vaidutė Ščiglienė. architektas Rolandas Palekas, etnologė dr. Radvilė Racėnaitė, menotyrininkė dr. Skaidra Trilupaitytė, literatūrologas dr. Dainius Vaitiekūnas ir aktorė, pedagogė dr. Elzė Gudavičiūtė.« Atgal
Struktūra ir kontaktaiAsmens duomenų apsaugaTeisinė informacijaVeiklos sritysKorupcijos prevencijaPranešėjų apsaugaAdministracinė informacijaPaslaugosNuorodos